9 lutego 2017 roku w naszej szkole odbył się Turniej w Halową Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Sońsk. W zawodach udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bądkowie oraz uczniów ze Społecznej Szkoły Podstawowej z Kałęczyna. Zawodnicy walczyli systemem „każdy z każdym”, w związku z czym każda z drużyn rozegrała po dwa mecze. Mecze były ciekawe i pełne niespodziewanych zwrotów. Zawodnicy „walczyli” dzielnie, prezentując swoje umiejętności. Publiczność zagrzewała do walki, mocno dopingując graczy.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Gąsocinie, na drugim miejscu uplasowali się uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej w Kałęczynie, natomiast miejsce trzecie przypadło uczniom ze Szkoły Podstawowej w Bądkowie. Dziękujemy zawodnikom za piękne widowisko, opiekunom za obecność i dopingowanie swoich wychowanków. Najbardziej dziękujemy Pani Wójt- Marzenie Ślubowskiej za ufundowanie pięknego pucharu oraz wspieranie naszych działań.
A. Kwasiborski
Zapraszamy do galerii: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=170
O problemie uzależnienia dzieci od Internetu mówi się stosunkowo od niedawna, jednak uznawany jest on obecnie za jedno z poważniejszych zagrożeń dla dzieci i młodzieży. Problemu nie należy demonizować, ale w świetle aktualnych badań i zaleceń specjalistów należy podchodzić do niego z powagą i uwzględnić to zjawisko w oddziaływaniach wychowawczych szkoły i rodziców.
Dlatego 8 lutego 2017 roku w naszej szkole przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali i przeprowadzili spotkanie z uczniami. Hasłem przewodnim spotkania było hasło DBI 2017 – „Razem zmieniamy Internet na lepsze”. Rozmawiali z nimi na temat bezpieczeństwa w Internecie, o symptomach uzależnienia i rozsądnym podejściu do komputera, Internetu i treści w nim zawartych. Dyskusja przerywana była filmami animowanymi z serii „Owce w sieci”, które miały na celu pokazanie uczniom jak nie należy zachowywać się podczas korzystania z Internetu, a jeżeli już pojawi się problem, to gdzie należy się zgłosić, aby uzyskać fachową pomoc. Dzieci chętnie wypowiadały się prezentując swoją wiedzę i zdanie na określony temat. Uczniowie nie zapomnieli również o rodzicach. Pod koniec spotkania na ręce dzieci została przekazana ulotka dla rodziców zawierająca informacje na temat uzależnienia od komputera i Internetu oraz kilka pomysłów i wskazówek jak sobie z tym radzić. Wszystkie dzieci otrzymały również kolorowankę z bohaterką spotkania – ciekawską owieczką. Mamy nadzieję, że w pamięci uczniów pozostało wiele ważnych informacji. Było to istotne, ponieważ spotkanie miało miejsce tuż przed feriami zimowymi. Dziękujemy za wspólne spotkanie uczniom oraz nauczycielom.
E. Żebrowska
Zdjęcia z naszego spotkania znajdziecie pod tym linkiem: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=169
Słowa tych życzeń rozbrzmiewały w naszej szkole dla Babć i Dziadków uczniów klasy IIb 3 lutego 2017 r. Dzieci wspólnie z wychowawczynią panią Agnieszką Fabisiak przygotowały dla Nich przedstawienie pt.: ,,Czerwony kapturek na wesoło", w którym w humorystyczny sposób ukazały losy: niegrzecznej dziewczynki, która nie słuchała mamy, niewłaściwie postępowała w stosunku do swojej babci i zwierząt, złego wilka i lisa, dla których jedzenie mięsa było najważniejszą rzeczą na świecie, dobrej babci i mężnego dziadka, pięknych nimf i kwiatów oraz pomocnych krasnoludków i przyjaznych zwierząt: żabki i kotka. Przesłaniem bajki był morał: ,,...że każdą babcię powinien kochać jej wnuczek..., ...że czasem, gdy ktoś źle postępuje, przemyśli to i później żałuje..., ...że nie każdy wilk bywa zły, choć czasem na nas wyszczerza kły..., ...że można kogoś nauczyć dobroci, choćby za cenę kilku łakoci..., ...że miłość i przyjaźń to ważna rzecz, bo warto przyjaciela przy swym boku mieć...". Po mini spektaklu teatralnym dzieci wręczyły przybyłym gościom własnoręcznie wykonane prezenty, dla Babć bukiety kwiatów, dla Dziadków portrety. Kolejny punkt spotkania przebiegał w równie wesołej atmosferze. Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez nasze Kochane Mamy ( Panią Golubską, Panią Edytę Kacprzak, Panią Wierzchowską, Panią Milewską, Panią Ewę Kacprzak, Panią Oporską, Panią Molkowską, Panią Tetkowską, Panią Budziszewską, Panią Cywińską, Panią Rzepkowską, Panią Falenta, Panią Ickiewicz, Panią Sokołowską, Panią Żebrowską) , podczas którego mogli wziąć udział w śmiesznych zabawach prowadzonych przez swoich wnuczków: rozpoznawanie wnuczka po głosie, rozpoznawanie Babci i Dziadka po włosach, wywiad z Dziadkami dotyczący ich dzieciństwa i młodości oraz pasji i zainteresowań, znajomość Babci i Dziadka przez wnuczka i odwrotnie poprzez zadawanie pytań i zapisywanie odpowiedzi. Na zakończenie Kochani Goście zjedli pyszny tort przygotowany specjalnie dla nich i przyjęli gorące życzenia od swoich wnuków, będące podziękowaniem za pomoc w ich wychowaniu i za wspólnie spędzony czas.
A. Fabisiak
W galerii znajdziecie fotorelację z naszej uroczystości: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=171
Harmonogram udostępniania sali gimnastycznej w czasie ferii zimowych 2016 /2017.
W związku z wchodzącą w życie reformą oświaty przedstawiamy Państwu w załączeniu harmonogram spotkań informacyjnych, które odbywać się będą na terenie województwa mazowieckiego. Spotkania przeznaczone są dla wszystkich - rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli samorządów i związków zawodowych - zainteresowanych wdrażaniem reformy edukacji. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach.
Harmonogram_spotkan-_reforma_oswiaty.pdf
Poniżej podajemy link do strony kuratorium gdzie można dokonać rejestracji. Przy każdym z terminów spotkań znajduje się link do rejestracji. Rejestracja ma wyłącznie charakter organizacyjny, związany z zabezpieczeniem odpowiedniej liczby miejsc dla uczestników spotkania.
Obecnie w szkole realizowany jest projekt "Lepszy start w przyszłość" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, w ramch którego odbywają się zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze " Gramy w piktogramy" z zastosowaniem projektu innowacyjnego "Piktogramy świat odkrywamy".
Zapraszamy do galerii gdzie można zobaczyć jak dzieci pracują na zajęciach i z jakich pomocy mogą korzystać.
http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=168
Osoby korzystające z obiadów w m-cu marcu dokonują wpłat do Pani Małgorzaty Wierzchowskiej
Cena jednego obiadu dla ucznia wynosi - 2,00 zł
Całkowity koszt w marcu wynosi - 46,00 zł (23 dni nauki)
Wpłaty będą przyjmowane 6-10 luty 2017r. w godzinach od 8.00 do 10.00 (Dyżurka przy głównym wejściu)
Osoby chętne na wykupienie mleka smakowego w m-cu marcu dokonują wpłat do wychowawców klas do dnia 08.02.2017r.
mleko czekoladowe - 2,73 zł
mleko waniliowe - 2,73 zł
jogurt owocowy - 4,42 zł
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie
Teresa Skrzypczak
Pod takim hasłem przebiegała tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, zorganizowana 20 stycznia przez rodziców, uczniów i wychowawcę klasy IIIa. 21 i 22 stycznia to dwa piękne dni w kalendarzu, podczas których Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości, uznania i szacunku. Trzecioklasiści postarali się, aby ich Babcie i Dziadkowie miło spędzili czas. Uroczystość miała następujący przebieg: powitanie przez wychowawcę i dzieci, część artystyczna, na którą składały się wiersze, piosenki i tańce na melodie dobrze znane seniorom, wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków, wspólne zabawy i konkursy (np.: rozwiązywanie krzyżówki z hasłem „rodzina”, odgadywanie tytułów baśni, rozpoznawanie przedmiotów za pomocą dotyku, czy kalambury), krótki wywiad na temat szkoły Babci i Dziadka, zabawy z tablicą multimedialną (Babcie odważnie zgłaszały się do pisania i rysowania, a wnuki pomagały), zwiedzanie szkoły, słodkie przyjęcie przygotowane przez rodziców, pamiątkowe rodzinne fotografie, pożegnanie i zakończenie uroczystości. Te wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci uczestników imprezy. Babcie i Dziadkowie nie kryli wzruszenia i zadowolenia, wnuczęta były bardzo przejęte, a rodzice oddani i zaangażowani. Kochane Babcie i Drodzy Dziadkowie, dziękujemy Wam za to piękne rodzinne spotkanie, a także za to, że po prostu jesteście przy nas, zarówno w chwilach szczęścia, jak i wtedy, gdy potrzebujemy wsparcia!
Bożena Rutkowska
Tu znajdziecie zdjęcia z naszej uroczyśrości: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=166
W dniu 24.01.2017 r. (wtorek) odbędzie się spotkanie z rodzicami.
Dla rodziców klas O - VI o godzinie 17:00 w sali nr 5 odbędzie się zebranie ogólne.
Zebrania w salach lekcyjnych po zebraniu ogólnym:
Osoby korzystające z obiadów w m-cu lutym dokonują wpłat do Pani Małgorzaty Wierzchowskiej
Cena jednego obiadu dla ucznia wynosi - 2,00 zł
Całkowity koszt w lutym wynosi - 20,00 zł (10 dni nauki)
Wpłaty będą przyjmowane 23 - 27 stycznia 2017r. w godzinach od 8.00 do 10.00 (Dyżurka przy głównym wejściu)
Osoby chętne na wykupienie mleka smakowego w m-cu lutym dokonują wpłat do wychowawców klas do dnia 20.01.2017r.
mleko czekoladowe - 1,68 zł
mleko waniliowe - 1,69 zł
jogurt owocowy - 2,72 zł
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie
Teresa Skrzypczak
„Noc z baśniami” to tytuł imprezy czytelniczej dla uczniów klas III zorganizowanej przez Bibliotekę szkolną wraz z wychowawcami klas III – panią Bożeną Rutkowską i panią Barbarą Topyłą, przy wsparciu rodziców z obu klas. Impreza miała na celu rozwijanie kultury czytelniczej oraz integrację uczniów. Podczas jej trwania dzieci brały udział w różnego rodzaju zajęciach, w czasie których mogły wykazać się zarówno wiedzą, jak i umiejętnościami. Wśród atrakcji wieczoru znalazły się: głośne czytanie baśni przez nauczycielki – panie Agnieszkę Fabisiak i Monikę Sikorę, połączone z konkursem z nagrodami; malowanie ulubionych postaci baśniowych na folii i oprawianie ich w ramki; zwiedzanie szkoły po ciemku i odkrywanie rekwizytów związanych z baśniami zakończone wizytą w bibliotece, gdzie czekała niespodzianka w postaci tortu w kształcie książki. Strzałem w dziesiątkę okazała się również projekcja baśni na kliszach wyświetlanych z diaskopu – urządzenia popularnego od lat 50-tych do 80-tych XX wieku. Dzieci miały okazję doświadczyć tej samej przyjemności oglądania i czytania, co ich rodzice, którzy również z łezką w oku wspominali lata swojego dzieciństwa. Poranek następnego dnia także obfitował w niespodzianki i przyjemności. Okazało się, że pod choinką czekają na wszystkich prezenty, a następnie zadanie do wykonania – krzyżówka, której rozwiązanie doprowadziło wszystkich do biblioteki, gdzie każdemu z uczniów został wręczony Patent znawcy baśni – dokument ważny przez 100 lat.:-)
Podczas trwania imprezy dzieciom towarzyszyła część rodziców, którzy zadbali o stronę kulinarną i zaserwowali pyszne posiłki oraz pomagali w prowadzeniu zajęć i przygotowywaniu noclegu.
Impreza trwała od godziny 18:00 9 grudnia do godz. 9:30 następnego dnia i zakończyła się krótkim podsumowaniem, podczas którego uczniowie pisali swoje opinie o przebytym doświadczeniu. Oto one: noc była ciekawa; interesująca; przyjemna; pouczająca; ekscytująca; sympatyczna; najbardziej mi się podobały bajki na wieczór i malowanie na folii; noc była udana; pełna niespodzianek; miła; super się bawiłam; było ciekawie i śmiesznie, czasem strasznie; podobały mi się konkursy; nigdy tego nie zapomnę; noc z baśniami była piękna.
Monika Iwańska – n-l bibliotekarz
Pod tym linkiem znjdziecie zdjęcia z naszego spotkania: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=164
W dniach 12-13 grudnia 2016r. uczniowie naszej szkoły, którzy biorą udział w konkursie „Wydajemy Własną Książkę” byli na zajęciach edukacyjno-warsztatowych w Oddziale Zbiorów Naukowych i Regionalnych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie. Zajęcia poprowadziła pani Mirosława Lewandowska-Wołosz – bibliotekarz tejże placówki. Głównym ich celem było zapoznanie młodych twórców zarówno z historią sztuki edytorskiej, jak i praktycznymi sposobami tworzenia własnoręcznie okładek do książek. Uczniowie mieli okazję obejrzeć książki o różnym formacie, różnie oprawione, w tym również wydane w XIX wieku. Obraz sposobów oprawiania dała także projekcja filmu dotyczącego pracowni introligatorskiej. Po tym teoretycznym wstępie uczniowie przystąpili do części praktycznej, w której pani Mirosława pokazała krok po kroku, jak oprawić karty z tekstem, tak aby tworzyły całość. Uczestnicy warsztatów, wzorując się na przykładzie, stworzyli własne notesy, których okładki były pięknie przyozdobione kolorowymi skrawkami materiału. Wycieczka sprawiła uczniom wiele radości, czego dali wyraz podczas wizyty w ciechanowskiej bibliotece, a także w drodze powrotnej do szkoły. Organizatorem wyjazdu była Biblioteka SP w Gąsocinie.
Monika Iwańska – n-l biblitekarz
Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia z naszych warsztatów: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=165
Wychowawcy klas drugich, panie Agnieszka Bakalarska i Agnieszka Fabisiak, wspólnie z uczniami postanowili w tym roku szkolnym wybrać się na kreatywne warsztaty świąteczne związane tematycznie z obchodami Bożego Narodzenie, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Sońsku. Spotkanie miało miejsce w świetlicy straży pożarnej w Gąsocinie, a uczestnicy mieli za zadanie wykonać bożonarodzeniowe prace plastyczne. W ten oto sposób powstały pięknie przyozdobione choinki świąteczne wykonane z zielonego papieru i różnorodnych ozdób oraz śnieżne bałwanki. Dzieci z wielkim zapałem i zaangażowaniem przystąpiły do własnoręcznego wykonywania prezentów świątecznych dla swoich rodzin, a efekty tej pracy były z pewnością godne pochwały i podziwu.
Agnieszka Bakalarska, Agnieszka Fabisiak
Oto kilka zdjęć z naszych warsztatów: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=163
Dnia 5 stycznia 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sońsku odbył się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Płyń kolędo”. Wzięły w nim udział przedszkolaki, dzieci z klas I-III oraz uczniowie podstawówek i gimnazjów z terenu naszej gminy. Najmłodsza uczestniczka miała cztery lata.Największą popularnością wśród wykonawców cieszyły się utwory: „Świeć gwiazdeczko”, „Pastuszek bosy”, „Mario, czy ty wiesz” oraz „Złota Jerozolima”. Naszą szkołę reprezentowały dwa duety i troje solistów. W kategorii klas I-III wystąpiły w duecie Julia Wesołowska i Maria Janiec z klasy IIIa, które wykonały utwór „Świeć gwiazdeczko” oraz dwie solistki - Lena Sieradzka z klasy IIIa i Karolina Metera z klasy IIIb. Każda z nich wykonała utwór „Pastuszek bosy”, nadając mu indywidualny styl i charakter. W kategorii klas IV-VI Anita Elak i Aleksandra Lenard zaśpiewały w duecie kolędę „Złota Jerozolima”, a Szymon Janiec wykonał utwór „Dzień, jeden w roku”. Cała trójka z klasy szóstej. Uczniowie reprezentujący na przeglądzie naszą szkołę przygotowywali się do występów pod okiem pań: Grażyny Jaskółowskiej, Bożeny Rutkowskiej i Barbary Topyła. Stroje i charakteryzację pomogli przygotować rodzice. Wszyscy uczestnicy pięknie się zaprezentowali. Nastrojowo wykonali przygotowane utwory, co nadało całej imprezie miły, świąteczny i ciepły klimat.
Bożena Rutkowska
Oto kilka zdjęć z występów: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=161
Dnia 29 listopada 2016r. w naszej szkole miało miejsce spotkanie z Panem Robertem Miszczukiem bibliotekarzem Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej im. KEN w Warszawie, który jest protoplastą konkursu „Wydajemy Własną Książkę”. Uczniowie, którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu mieli okazję dowiedzieć się o historii tego przedsięwzięcia, zapoznać z częścią kolekcji książek z poprzednich edycji , a także spróbować swoich sił w części warsztatowej dotyczącej tworzenia ksiązki. Na zakończenie spotkania każda z grup, na jakie zostali podzieleni uczestnicy, zaprezentowała wypracowane fragmenty opowiadań.
W spotkaniu wzięli udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także SP w Bądkowie i Gimnazjum w Gąsocinie. Organizatorem imprezy była biblioteka SP w Gąsocinie przy wsparciu Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie, w osobie Pani Anny Mieszkowskiej, za które serdecznie dziękujemy.
Monika Iwańska – bibliotekarz SP w Gąsocinie.
Oto kilka zdjęć z tego spotkania:http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=160
„Dziecię nam się narodziło”
Tak brzmiał tytuł tegorocznego przedstawienia bożonarodzeniowego zaprezentowanego już tradycyjnie przez uczniów działających w kole teatralnym i chórze szkolnym. 20 grudnia 2016 roku o godzinie 9:45 wśród kolorowej, symbolicznej dekoracji betlejemskiej szopki, pastwiska pod miastem, pałacu Heroda pojawili się aktorzy inscenizujący historię narodzin Chrystusa. W pierwszej scenie mogliśmy zobaczyć Maryję i Józefa udających się na spis ludności do Betlejem, poszukujących miejsca na nocleg oraz samolubnych, dbających o wygody i dobra materialne mieszkańców miasta.
W kolejnej scenie wybrani pastuszkowie jako pierwsi zjawili się u żłóbka nowo narodzonego Dzieciątka. Następnie Trzej Królowie poszukujący pałacu Króla nad Królami trafili do przebiegłego, podstępnego króla Heroda, lecz za sprawą betlejemskiej gwiazdy odnaleźli właściwą drogę do ubogiej stajenki. Wszystkim wędrowcom przewodniczyli Aniołowie wskazujący właściwy kierunek. Słowom wypowiadanym przez bohaterów jasełek towarzyszyły przepiękne, nastrojowe, a czasami skoczne piosenki, kolędy i pastorałki, m.in. „Złota Jerozolima”, „Pastuszek bosy”, „O mili Królowie”, „Lujaże, Jezuniu” czy „Noc Wigilijna”.
Przedstawienie spotkało się ze wspaniałym odbiorem publiczności – społeczności szkolnej, rodziców, dziadków oraz zaproszonych dzieci z przedszkola w Gąsocinie i ich wychowawców. Wprowadziło wszystkich w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie spotkania jasełkowego wraz z ciepłem Światełka Bejemskiego oraz bielą łamanego opłatka popłynęły z głębi serc świąteczne życzenia złożone przez Panią Dyrektor Szkoły, Panią przewodniczącą Rady Rodziców oraz przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.
Barbara Sadowska
Zapraszamy do galerii, znajdziecie tam ciekawe zdjęcia z występu: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=158
D r o d z y r o d z i c e !
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z dnia 30.04.2002 r.)
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie informuje, że 22, 23, 27, 28, 29, 30 grudnia 2016 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych, w związku z tym są one dla wszystkich uczniów dniami wolnymi od nauki.
Dla uczniów, którym rodzice (prawni opiekunowie) nie mogą zapewnić opieki w tych dniach, szkoła ma obowiązek zorganizować zajęcia wychowawczo – opiekuńcze w ramach świetlicy. Potrzeby w tym zakresie proszę zgłaszać do wychowawców klas do 21.12.2016r. (środa).
Dyrektor szkoły
Święta, święta, dobry wspólny czas,
wielka radość niech połączy nas.
Już się gwiazdy pozapalały,
będzie szczęście z nami rok cały.
(W. Chotomska, Kolęda domowa – fragm.)
W poniedziałek 12 grudnia uczniowie, rodzice i wychowawczyni klasy III b Pani Barbara Topyła kolejny raz spotkali się na klasowej Wigilii. W tym szczególnym dniu towarzyszyła nam Pani Dyrektor Teresa Skrzypczak.
„Zbliżają się tak ulubione przez wszystkich Święta Bożego Narodzenia. Oderwijmy się więc od kłopotów dnia codziennego, posłuchajmy kolęd, przypomnijmy niektóre zwyczaje, tak bardzo charakterystyczne dla Świąt Bożego Narodzenia”. Tymi słowami rozpoczął się występ uczniów, którzy przypomnieli wszystkim gościom zwyczaje świąteczne. Wiersze recytowane przez uczniów były przeplatane kolędami śpiewanymi przez dzieci i rodziców.
Po wspólnym dzieleniu się opłatkiem i złożeniu życzeń, rodziny miały do wykonania dwa zadania. Pierwszym było znalezienie i wykreślenie w wykreślance wyrazów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Następnie wspólnie wyłamywali z wafli symbole świąteczne.
Na koniec wszyscy zebrani mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie, zamieniając się w Mikołaja lub renifera.
Wieczór wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój i przygotował nas do zbliżających się świąt.
Dziękuję uczniom i rodzicom za miłą atmosferę oraz przygotowanie poczęstunku.
Barbara Topyła
A oto kilka zdjęć z naszego spotkania:http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=156
Zapraszamy do lektury nowego numeru naszej szkolnej gazety "Uczniak ". To już 32 numer naszego kwartalnika. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w nim coś ciekawego dla siebie.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie informuje, że poszukuje wykonawcy, który przyjmie zlecenie na usługi związane z wymianą okien i naprawą schodów w budynku szkoły. Szczegółowych informacji dotyczących w/w zakresu robót udziela dyrektor szkoły.
W załączeniu orginał pisma: pismo_dyrektora_szkoly_.pdf