Nawigacja

 • Obiady!

  Obiady!

  Wpłaty za obiady w miesiącu listopadzie  2019r.

  1. W Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 1 w kwocie 66,50 złprzyjmowane będą w terminie od 21 - 23 października 2019r (koszt jednego posiłku dwudaniowego przygotowanego przez kuchnię Przedszkola w  Gąsocinie wynosi 3,50 zł)

  Wpłat dokonujemy u Pani Doroty Brudzikowskiej  w godzinach:

  • 8:00-09:00 

  PO DNIU 23 PAŹDZIERNIKA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

  2. W Szkole Podstawowej przy ul. Błotnej 12 w kwocie 66,50 zł wpłaty będą przyjmowane w dniach 21- 23 października 2019r. (koszt jednego posiłku przygotowanego przez kuchnię Szkoły Podstawowej w Gąsocinie wynosi 3,50 zł.).

  Wpłat dokonujemy u Pani Justyny Kowalskiej w świetlicy szkolnej w godzinach:

  • 7:30-8:00-przed lekcjami
  • 9:40-9:50-druga przerwa

  PO DNIU 23 PAŹDZIERNIKA  WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE !!!

  DZIĘKUJEMY!!!

 • Rozstrzygnięcie ofert

  Rozstrzygnięcie ofert

  Rozstrzygnięciu uległy oferty cenowe na zakup oleju opałowego i opału na sezon grzewczy 2019-2020 w Szkole Podstawowej w Gąsocinie. W załączeniu przedstawiamy noatatki służbowe.

  img376.jpg

  img377.jpg

 • Zajęcia pozaszkolne

  Dzień dobry

  Prowadzimy obecnie nabór do Akademii Piłki Ręcznej Juranda Ciechanów dla trzecio- i czwartoklasistów.Zapraszamy na spotkanie, na którym proponujemy rozmowę z zawodnikami pierwszoligowej drużyny, wręczenie ulotek ze szczegółami naboru i drobnych upominków.

  Krzysztof Podliński

 • "Bezpieczna droga do szkoły"

  "Bezpieczna droga do szkoły"

  27 września 2019r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w spotkaniu z policjantami KWP w Ciechanowie na temat: " Bezpieczna droga do i ze szkoły". Funkcjonariusze przypomnieli podstawowe zasady ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się poboczem i po chodniku. Zwrócili uwagę uczniów na konieczność używania świateł odblaskowych i korzyści z tego płynących. Dzieci otrzymały odblaski "wesołe buźki" i "linijki". Omówione zostały też zasady ostrożności w kontaktach z nieznajomymi i obcymi zwierzętami. Na zakończenie uczniowie gromkim głosem zaśpiewali piosenkę "W drodze do szkoły". Okazało się, że zasób wiadomości o ruchu drogowym pierwszoklasistów jest wysoki. Teraz rolą nauczycieli i rodziców uczniów - wzięli również udział w spotkaniu - jest przypominanie i praktyczne stosowanie zasad bezpieczeństwa w celu wyrobienia nawyku ich przestrzegania każdego dnia, nie tylko w drodze do i ze szkoły.

  E. Matusiak, P.Zielińska

 • „Wrzesień 1939r. w naszej świadomości”

  „Wrzesień 1939r. w naszej świadomości”

  W Szkole Podstawowej w Gąsocinie realizowany jest projekt „Wrzesień 1939r. w naszej świadomości”. Jest on realizowany przy wsparciu Muzeum II wojny światowej w Gdańsku. Działaniami są objęci uczniowie klas VI, VII oraz VIII.

  Celem w/w działań jest upamiętnienie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz propagowaniu historii współczesnej wśród uczniów.

  23.09.2019r. w Szkole Podstawowej w Gąsocinie miało miejsce spotkanie uczniów  z Grupą Rekonstrukcyjną Historii Współczesnej z Lublina. Uczniom w trakcie pokazu zaprezentowano broń i umundurowanie polskich formacji wojskowych z lat 1918- 1939. Omówiono również najważniejsze epizody walk września 1939r.

  M. Kamiński 

  We wrześniu 2019 roku obchodzimy 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej, w związku  z tak ważnymi i jednocześnie tragicznymi wydarzeniami w historii Polski, postanowiliśmy przybliżyć uczniom naszej szkoły tamtejsze czasy. Podczas krótkiej pogadanki i pokazu, zatytułowanych ,,Wrzesień 1939”, wysłuchaliśmy ciekawej opowieści o ataku dwóch wrogich armii na państwo polskie oraz bohaterskiej obronie Ojczyzny przez dzielnych żołnierzy. Dodatkowo uczniowie mieli okazję poznać: elementy uzbrojenia używanego podczas walk zbrojnych tamtego okresu, były to między innymi: broń strzelecka  - pistolety, karabinki, karabiny maszynowe, rewolwery i broń artyleryjska: moździerze, haubice, granatniki; mundur żołnierski oraz wyposażenie plecaka żołnierskiego. Ciekawą atrakcją była możliwość przymierzenia hełmów żołnierskich, czapki czołgisty i masek przeciwgazowych, a także udział w musztrze żołnierskiej podczas, której uczniowie wykonywali komendy dowódcy. Warto pamiętać o kampani wrześniowej 1939, nazywanej obecnie wojną obronną 1939, gdyż był to jeden z najbardziej dramatycznych rozdziałów w historii państwa polskiego, który przyniósł śmierć wielu żołnierzom. W pamięci mieści się bowiem tradycja i tożsamość narodowa. Cześć i chwała bohaterom września 1939 roku.

  Agnieszka Fabisiak

 • Samorząd Uczniowski- wybory!

  Samorząd Uczniowski- wybory!

  W dniu 20.09.2019r. (piątek) podczas „długiej przerwy” uczniowie w demokratycznych wyborach samorządowych wybrali swojego przedstawiciela na stanowisko  przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Na to stanowisko została wybrana uczennica klasy VIII Natalia Obidzińska. Jej zastępcą została Jagoda Bojarska. Funkcję skarbnika otrzymał Jakub Maćkowski.

  W poniedziałek dnia 23.09.2019r. przedstawiciele samorządów klasowych klas  IV- VIII wybrali dwóch opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Każdy obecny w szkole uczeń głosował anonimowo na swojego kandydata. W wyniku demokratycznych wyborów opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/ 2020 zostali: p. Mieczysław Kamiński i p. Marta Wodzyńska- Zaborek. Życzymy dobrej i owocnej współpracy oraz wielu ciekawych pomysłów i inicjatyw.

  Dorota Brudzikowska

  Ewa Podsiadlik

 • Uwaga! Obiady

  Uwaga! Obiady

  Wpłaty za obiady w miesiącu październiku 2019r.

  1. W Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 1 w kwocie 77,00 złprzyjmowane będą w terminie od 23 - 25 września 2019r (koszt jednego posiłku dwudaniowego przygotowanego przez kuchnię Przedszkola w  Gąsocinie wynosi 3,50 zł)

  Wpłat dokonujemy u Pani Doroty Brudzikowskiej  w godzinach:

  • 8:00-09:00 

  PO DNIU 25 WRZEŚNIA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

  2. W Szkole Podstawowej przy ul. Błotnej 12 w kwocie 77,00 zł wpłaty będą przyjmowane w dniach 25- 27 września 2019r. (koszt jednego posiłku jednodaniowego-zupa lub drugie danie przygotowanego przez kuchnię Szkoły Podstawowej w Gąsocinie wynosi 3,50 zł.).

  Wpłat dokonujemy u Pani Justyny Kowalskiej w świetlicy szkolnej w godzinach:

  • 7:30-8:00-przed lekcjami
  • 9:40-9:50-druga przerwa

  PO DNIU 27 WRZEŚNIA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE !!!

  DZIĘKUJEMY!!!

 • KIEROWCO! NIE POLUJEMY NA ZEBRACH

  KIEROWCO! NIE POLUJEMY NA ZEBRACH

  W dniu 9 września uczniowie klasy VA wzięli udział w akcji prowadzonej przez przedstawicieli KPP w Ciechanowie pod hasłem: „Kierowco! Nie poluj na zebrach”. Celem akcji było zwrócenie uwagi kierowców na pieszych uczestników ruchu drogowego. Uczniowie pod opieką dzielnicowego asp. szt. Michała Hernera oraz zespołu ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii sierż. szt. Małgorzaty Listkowskiej oraz Kamili Nosarzewskiej udali się na najbliższe przejście dla pieszych, gdzie zatrzymującym się kierowcom pokazywali przygotowane ulotki, zwracali ich uwagę na to, że pieszy podczas zderzenia z autem jest na przegranej pozycji, dlatego tak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności.

  S.Ulatowska- pedagog 

 • Plan lekcji na I półrocze roku szkolnego 2019/2020

  Plan lekcji na I półrocze roku szkolnego 2019/2020

  Poniżej zamieszczamy paln lekcji. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

  2019-2020_I_polrocze_kl._I-_III.pdf

  2019-_2020_I_polrocze_kl._IV-_VIII.pdf​​​​​​​

 • Zebranie z rodzicami!

  Zebranie z rodzicami!

  Szanowni Państwo!

  Uprzejmie informuję, iż zebranie  wychowawców klas z rodzicami uczniów klas IV-VIII odbędzie się 13.09.2019r. ( piątek) o godz. 17:00 przy ulicy Błotnej 12.

   

  Przewidywany porządek spotkania:

   1. Spotkania rodziców uczniów z wychowawcami.

  Spotkania w klasach:

  klasa IV w sali nr  5

  klasa V a w sali nr  6

  klasa V b w sali nr  3

  klasa VI a w sali nr 7

  klasa VI b w sali nr 1

  klasa VII w sali nr   4

  klasa VIII w sali nr  2

   

  Dla rodziców uczniów klas II-III zebranie z  wychowawcami klas odbędzie się  12.09.2019r. (czwartek) przy ul. Szkolnej 1: dla klas II o godz. 16:00;  dla klasy III o godz. 17:00.

   

  Przewidywany porządek spotkania:

  1.Spotkania rodziców uczniów z wychowawcami.

  Spotkania w klasach:

  klasa II a w sali nr  8

  klasa II b w sali nr  6

  klasa III  w sali nr  4

  Dyrektor szkoły

  Beata Żukowska

 • Sprzątanie świata- "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

  Sprzątanie świata- "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

  Akcja Sprzątanie świata - Polska 2019

  W dniach 3 i 4 września 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Gąsocinie wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami wzięli udział w sprzątaniu bliższej i dalszej okolicy szkoły, przyłączając się w ten sposób do akcji Sprzątania Świata. Po krótkim apelu uczniowie dobrze przygotowani tzn. zaopatrzeni w worki, rękawice, odpowiedni strój i pozytywnie zmotywowani szczytnym celem akcji pod hasłem „Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!” ruszyli spod szkoły około godziny 9.00

  Celem akcji było rozbudzenie chęci do  podejmowania działań, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji dzięki temu nie będziemy zaśmiecać ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska. To będzie stosowna w praktyce filozofia Zero Waste. W tym roku szkolnym sprzątaliśmy teren przy ul. Błotnej, ul.3 Maja, ul. Polnej, idąc drogą w kierunku cmentarza, na Janówek i w kierunku wiaduktu. Łącznie zebraliśmy 34 worki śmieci.

   

  Szkolny koordynator:

   Monika Sikora

 • Świetlica i dowóz- wnioski

  Świetlica i dowóz- wnioski

  W zakładce Pedagog zamieszczone zostały wnioski dotyczące świetlicy i dowozu uczniów do szkoły. Zaintersowanych zapraszamy do zapoznania się z nimi. Link do podstrony znajduje się poniżej.

 • Obiady- wrzesień

  Obiady- wrzesień

  Wpłaty za obiady w miesiącu wrześniu 2019r. w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 1

  w kwocie 48,00 zł. przyjmowane będą w terminie od 5 do 9 września maja 2019r 

  (koszt jednego posiłku dwudaniowego przygotowanego przez kuchnię Przedszkola w Gąsocinie wynosi 3 zł)

  Wpłat dokonujemy u Pani Moniki Iwańskiej w bibliotece szkolnej:

  • w czwartek w godzinach: 9:40-12:50
  • w piątek w godzinach 8:00-10:00

  oraz do Pani Barbary Topyły w gabinecie

  • w poniedziałek w godzinach 8:00-10:00, 12:00–14:00

  PO DNIU 10 września  WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

  DZIĘKUJEMY!!!

 • Uwaga!

  Uwaga!

  Gąsocin, dn. 04.09.2019r.

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawy oleju opałowego do kotłowni  w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 1 w Gąsocinie według niżej wymienionych parametrów, w sezonie grzewczym 2019/2020.

  dyrektor Szkoły Podstawowej

  w Gąsocinie 

   Beata Żukowska

  Załączniki: Zapytanie_ofertowe_olej_opalowy_19-20.pdf

   

 • Uwaga!

  Uwaga!

  Gąsocin, dn. 04.09.2019r.

   

           Dyrektor Szkoły Podstawowej  w Gąsocinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawy eko-groszku w sezonie grzewczym 2019/2020. W związku z tym proszę o wypełnienie i zwrot  osobisty, pocztą tradycyjną lub e-mailową załączonego druku oferty cenowej w terminie do 30.09.2019r.

  tel: 23 671 43 42

  e-mail: sp.gasocin@wp.pl

                                                                       dyrektor Szkoły Podstawowej

                                                                                     w Gąsocinie

                                                                                  Beata Żukowska

  Załączniki:Oferta_cenowa_19-20.pdf

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się  2 września 2019r. (poniedziałek)

  godzina 9:00 -  uczniowie klas I - VIII spotykają się z dyrekcją szkoły i wychowawcami w sali gimnastycznej budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Szkolnej 1.  

  Serdecznie zapraszamy

 • Zapytani ofertowe

  Zaproszenie do składania ofert na remont łazienki

   

              Dyrektor Szkoły Podstawowej  w Gąsocinie zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie remontu łazienki szkolnej ( łazienka nr 1 i 1a ) według załączonego opisu i projektu. 

  Jest to oferta do której nie stosuje się przepisów Ustawy- Prawo zamówień publicznych zgodnie z art. 4 pkt 8 Ustawy.

  Sposób i termin składania ofert

              Oferty należy składać w formie pisemnej w terminie od 07 sierpnia do 09 sierpnia 2019r. osobiście w Szkole Podstawowej  w Gąsocinie, ul Błotna 12, 06-440 Gąsocin,

  pocztą tradycyjną na powyższy adres lub pocztą e-mailową na adres sp.gasocin@wp.pl.

  Termin wykonania zamówienia

  Zamówienie na wyżej wymienioną usługę będzie realizowane w terminie uzgodnionym z wykonawcą. Przybliżony termin to 31.08. 2019r.

  Kryteria oceny ofert

   

  1. Najniższa cena

  2. Wysoka jakość usługi.

   

  Zakończenie postępowania

  Zawarcie umowy z wykonawcą, który przedstawił najkorzystniejszą ofertę.

   

                                                                                                Beata Żukowska

                                                                                dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

 • Kolorowy zawrót głowy ....

  Kolorowy zawrót głowy ....

  8 czerwca na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gąsocinie odbył się charytatywny Festyn Szkolny pod hasłem „Kolorowy zawrót głowy”. Dzięki zaangażowaniu organizatorów: Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Gąsocinie, miejscowych strażaków, oraz pomocy nauczycieli i rodziców, festyn odniósł wielki sukces i nawet kapryśna pogoda nie pokrzyżowała realizacji celu, jakim była zbiórka pieniędzy na potrzeby naszej szkoły. Program imprezy był bardzo bogaty - na uczestników festynu czekała moc atrakcji. Na scenie odbyły się występy artystyczne nauczycieli oraz uczniów z ciechanowskiej Akademii Dźwięku, Pani Oli Sienkiewicz, Pana Miłosza Drwęckiego oraz uczniów naszej szkoły. Odbył się również emocjonujący pokaz taekwondo grupy trenowanej przez Pana Michała Rząsińskiego. Dzieci chętnie korzystały z możliwości przejażdżki motocyklami z członkami grup motocyklowych Black Storks oraz Wolny Wydech, a także z zabaw zorganizowanych specjalnie z myślą o nich. Najmłodsi mogli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz zamku. 

  Oprócz atrakcji artystycznych można było odpocząć przy kawie i zjeść przepyszne ciasta i coś bardziej konkretnego – kiełbaskę z grilla. Uczniowie naszej szkoły przygotowali stoiska kulinarne ze zdrowymi przekąskami i napojami, które cieszyły się wielką popularnością wśród uczestników festynu.

  Zabawę taneczną zorganizowaną przez OSP w Gąsocinie uświetniały występy Zespołów Atlantis, Respect, Patrico oraz Pana Marcina Delury znanego pod pseudonimem artystycznym Dj Cinek i Pana Dwida Wiśniewskiego.

   

  Organizatorzy dziękują wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, darczyńcom oraz wszystkim, którzy pomogli zorganizować i przeprowadzić festyn. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie, pomysły, poświęcony czas i wsparcie. Bez Państwa udziału to przedsięwzięcie nie byłoby tak udane!

   

  Szczególnie dziękujemy: 

  •    Wójtowi Gminy Sońsk ,Panu Jarosławowi Muchowskiemu,

  •    Przewodniczącemu Rady Gminy Sońsk, Panu Waldemarowi Gebertowi,

  •    Radnym Gminy Sońsk,

  •    Pracownikom Gminy Sońsk,

  •    Zespołowi Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego,

  •    Kołu Gospodyń Wiejskich w Gąsocinie,

  •    Klubowi Seniora w Gąsocinie,

  •    Stowarzyszeniu Aktywne Ciemniewo,

  •    Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Gąsocinie,

  •    Proboszczowi Parafii w Gąsocinie ks. Ireneuszowi Cielickiemu,

  •    Proboszczowi Parafii w Łopacinie ks. Ryszardowi Berkowi,

  •    Proboszczowi Parafii Szyszki ks. Bogdanowi Adamowiczowi,

  •    Ochotniczej Straży Pożarnej w Gąsocinie,

  •    Panu Sławomirowi Lenarcikowi,

  •    Pani Jadwidze Domżale,

  •    Panu Sebastianowi Domżale,

  •    Państwu Joannie i Konstantemu Goździewskim,

  •    Pani Hannie Milewskiej,

  •    Panu Pawłowi Milewskiemu,

  •    Państwu Beacie i Jackowi Krzemińskim,

  •    Pani Iwonie Parol,

  •    Panu Szymonowi Sakowskiemu,

  •    Panu Piotrowi Jasińskiemu,

  •     Panu Arkadiuszowi Kozyrze,

  •     Panu Sławomirowi Szarlakowi.

   

  Rada Rodziców SP Gąsocin

 • Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/ 2019

  Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/ 2019

  W dniu 19 czerwca 2019 roku w budynku przy ulicy Błotnej 12, o godzinie  9.00 zabrzęczał ostatni dzwonek, który oznajmił uczniom klas IV- VIII i absolwentom Gimnazjum oraz ich rodzicom, że nadchodzą wakacje. Gościem specjalnym tej uroczystości był wójt Gminy Sońsk p. Jarosław Muchowski wraz ze skarbnikiem Gminy Sońsk p. Katarzyną Nałęcz. Uroczystość szkolna rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy VIII i III G. Scenki rodzajowe z życia szkoły, piosenki wykonane przez uczennice uświetniły program artystyczny pod kierunkiem p. Marty Wodzyńskiej- Zaborek i p. Doroty Brudzikowskiej. Następnie głos zabrała pani dyrektor szkoły Beata Żukowska. Podziękowała dzieciom za całoroczną pracę na zajęciach lekcyjnych. Podziękowania także skierowała do rodziców, nauczycieli i pracownikom obsługi. Wspomniała o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Głos zabrał wójt Gminy Sońsk p. Jarosław Muchowski. Życzył uczniom wspaniałego odpoczynku, a nauczycielom podziękował za trud i wysiłek jaki wkładali w wychowanie młodego człowieka. Wręczył nagrody uczennicom Wiktorii Ślesik ze Szkoły Podstawowej i Oliwii Falęckiej z Gomnazjum za uzyskaną najwyższą średnią w roku szkolnym 2018/2019. Następnie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców p. Paulina Rembecka, która również dziękowała za pracę uczniom i nauczycielom oraz życzyła udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do szkoły. W dalszej części uroczystości pani dyrektor szkoły wręczyła wyróżnionym uczniom dyplomy i książki za szczególne osiągnięcia w konkursach, zawodach sportowych oraz za 100% frekwencję. Podziękowania i dyplomy otrzymali rodzice, którzy angażowali się w życie szkoły. Na koniec pani dyrektor szkoły wręczyła statuetkę oraz nagrodę pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców uczennicy Magdalenie Makowskiej jako Absolwentowi roku szkolnego 2018/2019 Gimnazjum.Następnie uczniowie i rodzice udali się do wyznaczonych klas, aby otrzymać świadectwa szkolne.

  D. Brudzikowska

 • Wakacje, wakacje, już czeka rzeka, las!

  Wakacje, wakacje, już czeka rzeka, las!

  Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas I-III odbyła się 19 czerwca w siedzibie szkoły na ulicy Szkolnej 1. Uczniowie zaprezentowali się wokalnie i słownie, okazując radość z nadchodzących wakacji. Otrzymali dyplomy i nagrody za udział w konkursach. Również dyplomy i gorące podziękowania za aktywną współpracę ze szkołą otrzymało duże grono rodziców. Pani wicedyrektor Barbara Topyła podsumowała pracę i osiągnięcia uczniów w mijającym roku szkolnym. Po oficjalnym zakończeniu roku szkolnego uczniowie i rodzice spotkali się w klasach z wychowawcami, gdzie odebrali świadectwa i nagrody książkowe za całoroczny trud. A potem życzenia na bezpieczne i przyjemne wakacje i już ...  " lato, lato, lato czeka ...".

   Uczniowie kl. I-III z wychowawczyniami

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
  ul.Błotna 12, 06-440 Gąsocin
 • (+48)23 6714342
  (+48)23 6714101

Galeria zdjęć