Nawigacja

 • Uwaga!!!

  Uwaga!!!

  Poniżej w załączniku zamieszczamy zestaw podręczników obowiązujący w Szkole Podstawowej w Gąsocinie w roku szkolnym 2020/2021. 

  Zestaw_podrecznikow_2020-2021.pdf

 • Zakończenie roku szkolnego 2019-2020

  Zakończenie roku szkolnego 2019-2020

  26 czerwca zakończyliśmy  rok szkolny 2019/2020. Trochę onieśmieleni długą nieobecnością w szkole uczniowie odbierali od wychowawców  świadectwa, dyplomy, nagrody. Każda klasa stawiła się w podziale na grupy na wyznaczoną godzinę.  Nie było tradycyjnego  gwaru, śmiechu, okrzyków i  głośnych pożegnań na wakacje – jak w ubiegłych latach.  Uczniowie mówili, że tęsknią za klasą, szkołą, panią,  rówieśnikami, wspólnymi zabawami  na przerwach.  Wszyscy wyrażali nadzieję i składali życzenia na wspólną pracę  od września.  Teraz jednak wakacje,  czas odpoczynku przed nowymi wyzwaniami i nauką w nowym roku szkolnym.  A więc – do zobaczenia po wakacjach!  :)

   Nauczyciele klas I – III

  Uczniowie klas IV - VIII również nietypowo żegnali mijający rok szkolny. Podzieleni na grupy z zachowaniem reżimu sanitarnego odbierali świadectwa i nagrody od wychowawców i pani dyrektor. W tym trudnym czasie brakowało podniosłego charakteru tej uroczystości.  Spośród uczniów klas IV – VIII, którzy uzyskali najwyższe średnie,  troje zostało uhonorowanych nagrodą Wójta Gminy Sońsk, którą w  imieniu Pana Wójta wręczyła Pani dyrektor,  Beata Żukowska. Wyróżnieni to : Wiktoria Ślesik z klasy VIa, Krystian Kobyłecki z klasy Va oraz Magdalena Kacprzak z klasy Vb. Gratulujmy serdecznie i dziękujemy za piękną postawę naszym uczniom.  Przed nami wakacje. Czas na odpoczynek i wytchnienie, które potrzebne jest nam wszystkim. Do zobaczenia po wakacjach!

 • Nowy UCZNIAK już jest!!!

  Nowy UCZNIAK już jest!!!

  Zapraszymy do lektury najnowszego numeru naszej szkolnej gazety. To już 40 wydanie. Jesteśmy pewni, że znajdziecie w niej  wiele interesujących artykułów. Życzymy miłych wrażeń czytelniczych. 

  Uczniak_40.pdf

  Redakcja 

 • Drodzy Uczniowie!!!

  Drodzy Uczniowie!!!

  Przed Wami  długo oczekiwany czas wakacji. Za nami rok szkolny 2019/2020. Był to rok wytężonej pracy, nauki i zaangażowania w kształcenie i wychowanie. Gratuluję uzyskanych wyników, osiągnięć i wiedzy, w której wspomagali Was nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, a przede wszystkim Wasi rodzice. 

  Wszystkim Uczniom życzę wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych pięknych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Niech nadchodzące lato będzie czasem radości i spokojnego wypoczynku. Wracajcie pełni sił, energii, a przede wszystkim zapału do dalszej  nauki. 

  Absolwentom życzę, aby spełniły się Wasze oczekiwania związane z nową szkołą, a ścieżki na które wkraczacie, prowadziły tylko do sukcesów.

  Słowa podziękowania kieruję również do wszystkich rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkoły, służą radą i pomocą. 

  Nauczycielom, wychowawcom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzę wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. 

  Dyrektor szkoły 

  Beata Żukowska 

 • Uwaga!!! Odbiór świadectw!

  Uwaga!!! Odbiór świadectw!

  Odbiór świadectw w Szkole Podstawowej w Gąsocinie (ul. Błotna 12 i ul. Szkolna 1)  odbędzie się 26.06.2020r. w godz. 8:00 – 12:00 według następującego harmonogramu:

  Klasy  I-III                 ul. Szkolna 1

  8:00- 8:45                   kl. III

  9:00 – 9:30                 kl. IIb

  9:45 – 10:15               kl. IIa

  10:30 – 11:00             kl. Ib

  11:15 – 11:45             kl. Ia

  Klasy IV – VIII         ul. Błotna 12

  8:00 – 9:00                 kl. VIII

  9:00 – 9:45                 kl.VII

  9:45 – 10:15               kl.VI a

  10:15 – 10:45             kl.VI b

  10:45 – 11:15             kl.V a

  11:15 – 11:45             kl.V b

  11:45 – 12:00             kl.IV

  Dyrektor Szkoły

  Beata Żukowska

 • Bezpieczne wakacje!

  Bezpieczne wakacje!

  Kochani Uczniowie!

  Wraz z zakończeniem roku szkolnego zbliża się czas, na który czekaliście cały rok – wakacje. Przed Wami dwa miesiące odpoczynku i zabawy, pełne niezapomnianych przygód oraz wrażeń. Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy należy Wam się wytchnienie. Pamiętajcie jednak, że podczas wypoczynku, chociaż możecie zapomnieć o nauce i innych obowiązkach szkolnych, nie możecie zapomnieć o Waszym bezpieczeństwie. Jest to czas szczególny, ze względu na sytuację epidemiologiczną, zagrożenie zarażenia się koronawirusem. Nie zapominajcie o tym, chrońcie się i dbajcie o Wasze bezpieczeństwo. Bez względu na to, gdzie będziecie spędzać te najwspanialsze dla Was dni w roku, proszę żebyście w chwilach beztroskiego odprężenia byli czujni i uważni. Góry, morze, jeziora, czy zwykłe podwórko to miejsca ciekawe, ale nie zawsze w pełni bezpieczne. Wierzę, że będziecie rozsądni. W razie zagrożeń i trudności pamiętajcie, że możecie zawsze liczyć na otaczających Was przyjaznych dorosłych – rodziców, opiekunów, przyjaciół. Bardzo proszę, zapoznajcie się z poniższymi linkami, pod którymi zamieściłam krótkie informacje na temat bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku.

   Życzę Wam bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

  Pozdrawiam pedagog Sylwia Ulatowska

   

 • Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz!

  Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz!

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez KRUS w Warszawie oddział regionalny w Ciechanowie.

  Komisja konkursowa dokonała oceny 293 prac plastycznych i wyłoniła laureatów oraz przyznała wyróżnienia.  Laureatami konkursu została uczennica Zofia Konieckiewicz z klasy VIb i Magdalena Kacprzak z klasy Vb.  Dziewczynki wykonały prace plastyczne pod kierunkiem nauczyciela plastyki p. Doroty Brudzikowskiej.

   

 • Uwaga rodzice!!!

  Uwaga rodzice!!!

  Szanowni Państwo!

  Poniżej zamieszczamy wniosek dotyczący zwrotu kosztów za obiady w miesiącu marcu. Należy go złożyć do sekretariatu  Szkoły Podstawowej w Gąsocinie na ul. Błotnej 12 w dniach 19- 24 czerwca 2020r. 

  Zwrot_za_obiady_SP_Gasocin.pdf

 • Uwaga!!!

  Uwaga!!!

  Szanowni Państwo.

  Proszę o zapoznanie się ze zmianami w sposobie organizacji i przeprowadzenia Egzaminu ósmoklasisty w załączonej prezentacji.

  W związku z sytuacją epidemiologiczną na naszym terenie proszę wszystkich o gotowość w dniach egzaminu (16, 17, 18. 06.2020 r.).

  Pozdrawiam -  Beata Żukowska.

 • Uwaga! Konkurs

  Uwaga! Konkurs

  Kuratorium Oświaty informuje, że resort obrony narodowej w dniu 2 czerwca ogłosił konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych pt.: „100 rocznica Bitwy Warszawskiej 1920r. Człowiek, miejsca, zdarzenia”, którego organizatorem jest Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON.

  Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na temat historii oraz tradycji oręża polskiego.

  Prace konkursowe wraz z Kartą zgłoszenia Konkursowego należy przesyłać lub złożyć na adres Współorganizatora:
  Centralna Biblioteka Wojskowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  ul. Ostrobramska 109, 04-041 Warszawa
  z dopiskiem:
  KONKURS
  pt. „100. rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 roku.
  Człowiek, zdarzenie, miejsce.”

  Prace konkursowe należy składać do 15 lipca 2020 r.


  Wszystkich chętnych do udziału w konkursie zapraszamy do zapoznania się  z regulaminem.

  Życzymy powodzenia!

 • UWAGA!!!

  UWAGA!!!

  W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na naszym terenie, w trosce o uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Gąsocinie w dn. 08-10 czerwca 2020r. wszystkie zajęcia i konsultacje zostają odwołane. 

  Dyrektor Szkoły

  Beata Żukowska

 • UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!

  W linku poniżej zamieszczamy wytyczne, których należy przestarzegać przed, podczas i po  egzaminie ósmoklasisty:

  oke_waw_250120200515_Przeprowadzanie_egzaminow_COVID_Wytyczne_WO.pdf.pdf

  O czym należy pamiętać podczas egzaminu? (infografika)

 • Życzenia!

  Życzenia!

  Wszystkim dzieciom,

  tym małym, średnim i dużym

  z okazji Dnia Dziecka

  życzymy

  wszystkiego dobrego, samych radosnych chwil,

  kolorowych dni pełnych słońca i uśmiechu,

  dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe.

  Niech każdy dzień będzie dla was fascynującą przygodą,

  pełną inspirujących wydarzeń.

  Wszystkiego najlepszego !!!

  Dyrekcja

  wychowawcy i nauczyciele

 • Zwrot książek i podręczników uczniów klas IV –VIII, do biblioteki szkolnej przy ul. Błotnej 12

  Zwrot książek i podręczników uczniów klas IV –VIII, do biblioteki szkolnej przy ul. Błotnej 12

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

  Proszę o zwrot wypożyczonych podręczników do biblioteki szkolnej  według poniższego harmonogramu :

  1. 9 czerwca godz. 800-1300  kl. IV, VIa, VIb;
  2. 19 czerwca godz. 800-1300 kl. Va, Vb, VII;
  3. 23 czerwca godz. 800-1300 kl. VIII;

  Uwaga!!! Proszę się zapoznać ze szczegółowymi wytycznymi zwrotu w poniższym załączniku: 

  ZWROT_KSIaZEK_I_PODRECZNIKOW_DO_BIBLIOTEKI_SZKOLNEJ.pdf

  Serdecznie dziękuję za zwrot wypożyczonych zestawów podręczników.

  Bibliotekarz-Jadwiga Jasińska

   

 • Uwaga!!! (dotyczy pracowników i emerytów SP w Gąsocinie)

  Uwaga!!! (dotyczy pracowników i emerytów SP w Gąsocinie)

  W związku ze  zmianami Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych  Szkoły Podstawowej w Gąsocinie informujemy, że Regulamin ten jest dostępny do wglądu w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12  (jest to związane z ograniczeniem miejsca na stronie internetowej szkoły).  Ze strony internetowej  szkoły w zakładce  O SZKOLE/ ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH  możecie Państwo pobrać odpowiednie druki, które zostaną tam umieszczone. Link do druków znajduję się poniżej. 

 • Prezentacja prac

  Prezentacja prac

  Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Goście.

  Chciałabym podzielić się z Wami wystawą prac, które zostały wykonane przez chętne osoby na lekcjach języka angielskiego. Tematem była przyszłość - planeta, na której wylądujemy. Praca plastyczna i krótki opis po angielsku. Zapraszam i zachęcam do oglądania. Wystawa znajduje się na padlecie:

  https://padlet.com/mamioduszewska/Bookmarks

  M.Mioduszewska

 • Uwaga Ósmoklasiści!

  Uwaga Ósmoklasiści!

  W panelu  ÓSMOKLASIŚCI pojawiła się kolejna zakładka dotycząca Rekrutacji. Bardzo prosimy abyście na bieżąco śledzili pojawiające się tam informacje.

 • UWAGA!!!

  UWAGA!!!

  Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

  Informuję, że 24 maja 2020r. nastąpi archiwizacja "Nauczania zdalnego" na naszej stronie internetowej. Wszystkie dotychczas umieszczone materiały dotyczące lekcji zostaną usunięte. Nie będzie więc możliwości sprawdzenia i uzupełnienia zaległych prac. Od poniedziałku, tj. 25 maja 2020r. będą się pojawiały kolejne lekcje na bieżąco. Tylko systematyczna praca pozwoli uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

  E. Żebrowska

 • Szkolenie "Bezpieczeństwo online- no raczej"

  Szkolenie "Bezpieczeństwo online- no raczej"

  Internet jest ważną częścią życia, warto więc wiedzieć, jak z niego bezpiecznie korzystać. Dlatego Zespół Przestrzeni from Facebook i Polskie Centrum Programu Safer Internet zapraszają młodzież powyżej 13. roku życia  i nauczycieli na darmowe szkolenie organizowane przez Facebooka, podczas którego uczestnicy  dowiedzą się, jak bezpiecznie poruszać się po sieci.  Spotkanie w formie webinaru potrwa ok. 45 minut i będzie dostępne na stronie Przestrzeń from Facebook, a jego premierę zaplanowano na czwartek, 21 maja, o godz. 14.30. 

  Więcej informacji o tym jak dołączyć do spotkania, jest dostępne  na stronie wydarzenia:
  https://bit.ly/BezpieczeństwoOnlineNoRaczej 

  Podczas szkolenia eksperci z Facebooka poruszą wiele istotnych dla bezpieczeństwa w sieci tematów takich jak: niebezpieczeństwa jakie mogą spotkać młodych użytkowników w Internecie; jak radzić sobie z hejtem i jak reagować w przypadku doświadczania internetowej przemocy ze strony rówieśników.

  Zachęcam wszystkich do udziału w powyższym szkoleniu.

  E. Żebrowska  

   

   

 • Uwaga!!! Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii covid-19 na terenie Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

  Uwaga!!! Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii covid-19 na terenie Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

  Niniejszy Regulamin określa Procedury bezpieczeństwa na terenie szkoły w okresie pandemii COVID-19, zakres stosowania dotyczy wszystkich pracowników szkoły, wychowanków szkoły, a także rodziców/opiekunów prawnych wychowanków szkoły. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. 

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
  ul.Błotna 12, 06-440 Gąsocin
 • (+48)23 6714342
  (+48)23 6714101

Galeria zdjęć