Nawigacja

 • Finał- Szlachetna Paczka!

  Finał- Szlachetna Paczka!

  Serdeczne podziękowanie dla całej Społeczności Szkoły Podstawowej w Gąsocinie za okazaną pomoc potrzebującym rodzinom podczas XX Finału Szlachetnej Paczki . Empatia, którą nosicie w sobie,  pomaga dostrzegać wokół siebie ludzi potrzebujących, samotnych, bezradnych, cierpiących i chorych. Działając wspólnie, można osiągnąć znacznie więcej, niż indywidualnie.  Po raz kolejny wyciągnęliście pomocną dłoń. DZIĘKUJEMY! Święta są raz w roku, raz w roku się spotykamy i serca swe otwieramy. Chcemy tworzyć historie, której jeszcze nie napisano. Chcemy dawać radość, której nigdy nie dano. Pragniemy, by szlachetne czyny były przykładem dla każdej rodziny. Na to jak dbać o drugiego człowieka, który gdzieś przecież na naszą pomoc czeka. Przyjmijcie zatem od wolontariuszy życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech dzieje się magia, niech dobro w każdym domu gości. Niech nie zabraknie nigdy miłości. Bo święta to czas wyjątkowych zdarzeń. Czas radości i spełnienia marzeń.

 • Ho, Ho, Ho, Merry Christmas everyone!

  Ho, Ho, Ho, Merry Christmas everyone!

  21.12.2020 r. Święty Mikołaj zawitał do naszej szkoły i obdarował prezentami wszystkich uczniów, którzy zechcieli poświęcić chwilkę i napisać do niego list. Otrzymane prezenty oraz ewidentną radość wszystkich obdarowanych można obejrzeć na załączonych poniżej fotografiach. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w tej gwiazdkowej zabawie, a przede wszystkim Radzie Rodziców, która w tym roku została naszymi „Mikołajami”.

  Przy okazji życzę wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, smacznej wieczerzy wigilijnej i radosnego świętowania w gronie najbliższych przy blasku pachnącej i odświętnie udekorowanej choinki. Dodatkowo życzę wszystkim szczęśliwego i normalniejszego od właśnie się kończącego, nadchodzącego Nowego Roku.  Niech przyniesie ze sobą koniec epidemii i nadzieję na lepsze jutro. Wesołych Świąt!

   

  Jadwiga Jasińska

 • Boże Narodzenie - tradycje i zwyczaje.

  Boże Narodzenie - tradycje i zwyczaje.

  Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji poświęconej zbliżającym się Świętom Bożego Narodzenia. 

  Życzymy miłgo oglądania.

  Boze_Narodzenie(1).ppsx

  Boze_Narodzenie.mp4​​​​​​​

  Zapraszamy do śpiewania kolęd

 • Nowy UCZNIAK już jest!

  Nowy UCZNIAK już jest!

  Zapraszmay do zapoznania się z najnowszym numerem naszej szkolnej gazety. Życzymy miłej lektury!

  Link do gazety poniżej: 

 • Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych o tematyce bożonarodzeniowej.

  Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych o tematyce bożonarodzeniowej.

  W konkursie organizowanym przez GOK w Gołotczyźnie na wykonanie Karty Bożonarodzeniowej wzięło udział 39 uczniów naszej szkoły. W dniu 19 grudnia 2020r. konkurs został rozstrzygnięty.

  W kategorii 7- 12 lat wyróżnienie otrzymali- Jędrzej Wierzchowski z klasy VIb i Justyna Reszka z klasy VIa.

  W kategorii 13- 18 lat nagrodę główną otrzymała Julia Wesołowska z klasy VIIa. Natomiast wyróżnienia otrzymali- Nikola Fijałkowska z klasy VIIb i Bartosz Bieńkowski z klasy VIIb.

   

  W konkursie ,,Przygotowania do świąt w moim domu” brało udział 10 uczniów z klasy IV i V. W sumie do Fundacji Uniwersytet Dzieci z Krakowa wpłynęło 500 prac plastycznych z całej Polski. Prace plastyczne wykonane przez naszych uczniów nie zajęły wysokich lokat, nie mniej jednak dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły w tym konkursie.

  Najważniejsze są chęci i wasze pomysły. Doceniam Wasze zaangażowanie i Waszych rodziców.

  Życzę rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i zdrowia.

  Nauczyciel plastyki

  Dorota Brudzikowska

 • UWAGA!

  UWAGA!

  Działając zgodnie z Regulaminem określającym zasady wydatkowania środków finansowych o wartości szacunkowej nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro, stosowanym  w Szkole Podstawowej w Gąsocinie, dyrektor Szkoły zawiadamia o wyborze wykonawcy zamówienia na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczyciel w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica” do Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12.

  Informacje na temat oferentów biorących udział w postępowaniu oraz uzasadnienie wyboru wykonawcy zamówienia w załączniku. 

  Aktywna_tablica-_rozstrzygniecie.pdf​​​​​​​


  Dyrektor Szkoły Podstawowej

  W Gąsocinie

  Beata Żukowska


 • Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej!

  Pieniądze na zakup komputera dla dziecka z rodziny rolniczej!

  Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką.

  Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę.

  Szczegóły w załączniku i  linku poniżej:

  Plakat: 201217042242-_2.pdf​​​​​​​


 • Uwaga!

  Uwaga!

  Działając zgodnie z Regulaminem określającym zasady wydatkowania środków finansowych o wartości szacunkowej nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro, stosowanym w Szkole Podstawowej w Gąsocinie, dyrektor Szkoły zawiadamia o wyborze wykonawców zamówienia na sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych oraz artykułów przemysłowych do Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12, w roku 2021.

  Informacje na temat oferentów biorących udział w postępowaniu oraz uzasadnienie wyboru wykonawców zamówienia w załącznikach.  

  Rozstrzygniecie_ofert.pdf​​​​​​​


  Dyrektor Szkoły Podstawowej

  W Gąsocinie

  Beata Żukowska

 • Zapytanie ofertowe

  Zapytanie ofertowe

  Gąsocin, dn. 10.12.2020r.


  Ogłoszenie o zamówieniu

                 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica” do Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ulicy Błotnej 12. W związku z tym prosimy o zwrot osobisty, pocztą tradycyjną lub elektroniczną załączonego druku oferty cenowej do dnia 16 grudnia 2020r. do godz. 11:30.

  Adres: Szkoła Podstawowa

  w Gąsocinie ul. Błotna 12,                                                                                   

  06-440 Gąsocin                                                                                                   

  tel: 23 671 43 42

  e-mail: sp.gasocin@wp.pl


                                                           dyrektor Szkoły Podstawowej

                                                         w Gąsocinie

                                                            Beata Żukowska

  Załączniki:

  Zaproszenie_aktywna_tablica.pdf

  Zalacznik_nr_1_specyfikacja_sprzetu.pdf

  Zalacznik_nr_2_sposob_przygotowania_ofery.pdf

  Zalacznik_nr_3_warunki_udzialu_w_zapytaniu_ofertowym.pdf

  Zalacznik_nr_4_oferta_cenowa.pdf


 • Uwaga!!! Dziecięcy Telefon Zaufania i czat internetowy.

  Uwaga!!! Dziecięcy Telefon Zaufania i czat internetowy.

  Drodzy uczniowie!

  Startuje całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania i czat internetowy.

  Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży znajdujących się w kryzysie psychicznym.

  Będąc obecnie w sytuacji pandemii, a co za tym idzie, zdalnego nauczania w domu, przymusem izolacji, ograniczeniami kontaktów z rówieśnikami oraz utrudnionej możliwości uzyskania pomocy psychologicznej, Biuro Rzecznika Praw Dziecka uruchomiło całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania-

  800 12 12 12

  Jest on dedykowany dzieciom i młodzieży. Istnieje również opcja czatu internetowego. W ten sposób dziecko może uzyskać natychmiastową pomoc i wsparcie. Każdą trudną sprawę można rozwiązać. Tylko trzeba poznać problem, podzielić się nim z osobą udzielającą pomocy (fachowcem).

   

  Pedagog szkolny

  Dorota Brudzikowska

 • Nauczanie zdalne z klasą IIa i IIb

  Nauczanie zdalne z klasą IIa i IIb

  Uczniowie klasy IIa i IIb na języku angielskim wykonywali pracę online, korzystając z aplikacji padlet. Mieli za zadanie opisać zwierzę i dobrać zdjęcie. Oto efekty i piękna wystawa ich prac. Zachęcam do obejrzenia - wystarczy kliknąć w poniższy link. (można "polubić" zwierzaczki)

  https://padlet.com/mamioduszewska/qgfd1fh72a80p2ry

  M.Mioduszewska

 • Drodzy Uczniowie!

  Drodzy Uczniowie!

  Corocznie 10 grudnia obchodzony jest Dzień Praw Człowieka. Dzień ten ustanowiony został przez Zgromadzenie Ogólne ONZ (rezolucja 423 (V) z 1950 roku) w rocznicę podpisania Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka w 1948 roku.  Poświęcony jest on obrońcom  walczącym o poszanowanie praw człowieka. Historia pokazuje, jak wiele osób z różnych kontynentów i kultur wkładało wysiłek w działania zapewniające przestrzeganie praw i wolności człowieka. Wiele z tych osób doznało prześladowań, skazywanych było na długoletnie wyroki więzienia lub nawet karę śmierci. Obchody Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka są okazją do uczczenia ich odwagi i osiągnięć, ale także zwrócenia uwagi na współczesne prawa. Zapoznajcie się z krótką prezentacją dotyczącą praw Dziecka.

  Prawa_Dziecka.pdf​​​​​​​

  pedagog Sylwia Ulatowska

 • Uwaga! Ankieta dla Rodziców

  Uwaga! Ankieta dla Rodziców

  Szanowni Państwo!

  Uprzejmie informuję, że Kuratorium Oświaty w Warszawie rozpoczyna monitorowanie realizacji zdalnego nauczania w szkołach.Celem monitorowania jest pozyskanie informacji od dyrektora, nauczycieli i rodziców o tym,jak zorganizowane jest zdalne nauczanie w szkołach, które zadania szkoły wykonują prawidłowo, a w których obszarach konieczne jest udzielenie im wsparcia. Monitorowanie odbywać się będzie w formie elektronicznej, formularz anonimowej ankiety dla nauczycieli jest dostępny pod adresem:

  http://kuratorium.waw.pl/monitorowanie-nauka-zdalna-rodzic

  Prosimy o wypełnienie ankiety do 10 grudnia 2020r.

  Szczegóły w załączniku.

  pismo_do_R._monitor..pdf​​​​​​​

 • Uwaga! Ankieta dla nauczycieli

  Uwaga! Ankieta dla nauczycieli

  Szanowni Państwo!


  Uprzejmie informuję, że Kuratorium Oświaty w Warszawie rozpoczyna monitorowanie realizacji zdalnego nauczania w szkołach.
  Celem monitorowania jest pozyskanie informacji od dyrektora, nauczycieli i rodziców o tym,
  jak zorganizowane jest zdalne nauczanie w szkołach, które zadania szkoły wykonują prawidłowo, a w których obszarach konieczne jest udzielenie im wsparcia. Monitorowanie odbywać się będzie w formie elektronicznej, formularz anonimowej ankiety dla nauczycieli jest dostępny pod adresem:

  http://kuratorium.waw.pl/monitorowanie-nauka-zdalna-nauczyciel

  Prosimy o wypełnienie ankiety do 10 grudnia 2020r.

  Szczegóły w załączniku.

  pismo_do_N._monitor..pdf​​​​​​​

 • Powiatowy Zaprzęg Świętego Mikołaja.

  Powiatowy Zaprzęg Świętego Mikołaja.

  W sobotę 5 grudnia dzieci z Gąsocina odwiedził Powiatowy Zaprzęg Świętego Mikołaja. Magicznymi saniami podróżował Święty Mikołaj i Pani Mikołajowa. Tuż za nimi przy świątecznej muzyce czerwonym autobusem jechały Elfy, Bałwanki i Renifery.  Dzieci przywitały gości głośnymi okrzykami. Były też wierszyki dla Mikołaja  no i oczywiście drobne upominki dla każdego dziecka. Szkoda tylko, że Mikołaj z powodu tak licznych obowiązków nie mógł spędzić z nami więcej czasu. Do zobaczenia za rok!

 • Mikołajki

  Mikołajki

  Mikołajki – tradycyjna, polska nazwa święta ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry, obchodzonego 6 grudnia w katolicyzmie i prawosławiu.

  Mikołajki zwane są również świętem malutkich prezentów. Najlepszy prezent, to prezent prosto z serca. Taki prezent wcale nie musi być ze sklepu. Może to być książeczka z własnymi bajkami i własnymi ilustracjami albo piękny rysunek, albo jeszcze coś innego, co przyjdzie Ci do głowy… Ważne jest, aby prezent – niespodzianka był w ładnym opakowaniu, przewiązany kolorową wstążeczką. Pamiętajcie, że Święty Mikołaj przychodzi w nocy z 5. na 6. grudnia. Warto wywiesić wtedy specjalną skarpetę, w której będzie mógł zostawić dla Was upominek.

  Zapraszamy do przeczytania poniżej zamieszczonej informacji opracowanej przez Panią Bożenę Rutkowską

  Mikolajki.pdf

 • Drogie dzieci!

  Drogie dzieci!

  W sobotę 5 grudnia 2020r. zawita do nas Powiatowy Zaprzęg Świętego Mikołaja.

  Zapraszamy dzieci z klas I- III na potkanie z Mikołajem na boisko szkolne przy ulicy Błotnej 12. Orientacyjny czas przybycia Zaprzęgu – godzina 15:45. Zbierzmy się około godziny 15:15. Mile widziane stroje lub czapki Mikołaja. Pamiętajmy też o maseczkach i zachowaniu odpowiedniej odległości podczas spotkania.

  Do zobaczenia w sobotę.

  Barbara Topyła

 • Uwaga!!! Zwrot należności za niewykorzystane obiady dla uczniów Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

  Uwaga!!! Zwrot należności za niewykorzystane obiady dla uczniów Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

  Informujemy, że od 01.12.2020r. do 04.12.2020r. można składać wnioski o zwrot kosztów za niewykorzystane przez uczniów obiady w okresie nauczania zdalnego.

  Wszystkie wnioski należy składać w Szkole Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12.

  1. Klasy I-III budynek przy ul. Szkolnej 1:

  • kwota do zwrotu 45,50zł (odliczeniu podlega 13 dni tj.: 12,13,16,17,18,19,20,23,24,25,26,27,30 listopada 2020r.)

  2. Klasy IV-VIII budynek przy ul. Błotnej 12:

  • kwota do zwrotu 17,50zł ( odliczeniu podlega 5 dni tj.: 26,27,28,29,30 października 2020r.)

  Wzór wniosku do pobrania ze strony internetowej lub w szkole.

  Wniosek-__zwrot_za_obiady.doc

  Wniosek_-_zwrot_za_obiady.pdf

   

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

  Beata Żukowska

 • Ogłoszenie o zamówieniu (dostawa artykułów spożywczych)

  Ogłoszenie o zamówieniu (dostawa artykułów spożywczych)

  Gąsocin, dn. 02.12.2020r.

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych do stołówki    Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ulicy Błotnej 12 w okresie od 
  1 stycznia do 31 grudnia 2021r. Ze względu na różny asortyment, zamówienie podzielono na pakiety. Dopuszcza się złożenie oferty na wszystkie lub tylko wybrane pakiety. W związku z tym prosimy o wypełnienie i zwrot osobisty, pocztą tradycyjną lub elektroniczną załączonych druków oferty cenowej w terminie do 10 grudnia 2020r.

   

  Adres: Szkoła Podstawowa

   w Gąsocinie ul. Błotna 12,

  06-440 Gąsocin

  tel: 23 671 43 42

  e-mail: sp.gasocin@wp.pl

   

  dyrektor Szkoły Podstawowej

  w Gąsocinie

  Beata Żukowska

  ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie 06-440 Gąsocin, ul. Błotna 12; NIP 566-17-58-038, Regon 130416978, zaprasza do złożenia oferty cenowej    na sukcesywną dostawę artykułów żywnościowych  do stołówki szkolnej w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r.

  PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

  Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12 o wartości, do której nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych zgodnie z art. 4 pkt. 8 tej ustawy,  z podziałem na następujące pakiety:

  PAKIET I Pieczywo i wyroby piekarnicze

  Kod CPV 15810000-9

  Dostawa pieczywa odbywać się będzie średnio 3 razy w tygodniu w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego, do godz. 8:00. Towar będzie zamawiany w formie pisemnej lub telefonicznie  raz w tygodniu .

  PAKIET II Nabiał i przetwory mleczarskie

  Kod CPV 15500000-3

  Dostawa nabiału i produktów mleczarskich odbywać się będzie średnio 2 razy  w tygodniu w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego, do godz. 8:00. Towar będzie zamawiany  w formie pisemnej lub telefonicznie raz w tygodniu.

  PAKIET III Artykuły ogólnospożywcze

  Kod CPV15800000-6

  Dostawa artykułów spożywczych odbywać się będzie średnio 3 razy w tygodniu  w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego, do godziny 8:00. Towar będzie zamawiany  w formie pisemnej lub telefonicznie raz w tygodniu.  

  PAKIET IV Owoce, warzywa i ziemniaki 

  Kod CPV 15300000-1

  Dostawa owoców, warzyw i ziemniaków odbywać się będzie średnio 2 razy     w tygodniu w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego, do godz. 8:00. Towar będzie zamawiany  w formie pisemnej lub telefonicznie raz w tygodniu.


  PAKIET V Mięso i przetwory mięsne (wołowe, wieprzowe, drobiowe)

   Kod CPV 15100000-9

  Dostawa mięsa odbywać się będzie średnio 3 razy w tygodniu  w zależności     od bieżących potrzeb zamawiającego, do godz. 9:00. Towar musi być dostarczony następnego dnia od daty złożenia pisemnego lub telefonicznego zamówienia.

  SPOSÓB I TERMIN SKŁADANIA OFERT

  Oferty według załączonego wzoru należy składać w formie pisemnej lub elektronicznej w terminie do 10 grudnia 2020r. w Szkole Podstawowej w Gąsocinie przy ul Błotnej 12  lub na adres e-mail: sp.gasocin@wp.pl  w godzinach pracy sekretariatu (8:00-15:00)

  TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

  Dostawy będą odbywały się od 01.01.2021r do 31.12.2021r.  sukcesywnie w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego.

  KRYTERIA OCENY OFERT

  Najniższa cena.

  Wysoka jakość produktów.  

  Elastyczność dostawy

  ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

  Zawarcie umowy z dostawcą, który przedstawił najkorzystniejszą ofertę.

  ZAŁĄCZNIKI:

  Załącznik nr 1-PAKIET NR I –Zalacznik_nr_1(2).pdf

  Załącznik nr 2-PAKIET NR II –Za--cznik_nr_2(1).pdf

  Załącznik nr 3-PAKIET NR III –Za--cznik_nr_3(1).pdf

  Załącznik nr 4-PAKIET NR IV –Za--cznik_nr_4(1).pdf

  Załącznik nr 5-PAKIET NR V –Za--cznik_nr_5(1).pdf​​​​​​​


 • Ogłoszenie o zamówieniu (dostawa artykułów przemysłowych)

  Ogłoszenie o zamówieniu (dostawa artykułów przemysłowych)

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na sukcesywną dostawę artykułów przemysłowych do Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ulicy Błotnej 12 oraz  Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Szkolnej 1. W związku z tym prosimy o wypełnienie i zwrot na adres podany niżej: osobiście, pocztą tradycyjną lub elektroniczną załączonego druku oferty cenowej do dnia  10 grudnia 2020r.

  Adres: Szkoła Podstawowa w Gąsocinie ul. Błotna 12, 06-440 Gąsocin, tel: 23 671 43 42; e-mail: sp.gasocin@wp.pl

  dyrektor Szkoły Podstawowej

  w Gąsocinie

  Beata Żukowska

  ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie 06-440 Gąsocin, ul. Błotna 12 ;NIP 566-17-58-038, Regon 130416978, zaprasza do złożenia oferty cenowej na sukcesywną dostawę artykułów przemysłowych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r.

  PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

  Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów przemysłowych, biurowych, środków czystości oraz drobnych artykułów budowlanych do budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Błotnej 12 oraz budynku Szkoły Podstawowej przy ul Szkolnej 1,  o wartości,  do której nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych zgodnie z art. 4 pkt. 8 tej ustawy.

  SPOSÓB I TERMIN SKŁADANIA OFERT

  Oferty według załączonego wzoru należy składać w formie pisemnej lub elektronicznej  w terminie do  10 grudnia 2020r. w Szkole Podstawowej w Gąsocinie  przy ul Błotnej 12  lub na adres e-mail: sp.gasocin@wp.pl  w godzinach pracy sekretariatu (8:00-15:00)

  TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

  Dostawy będą odbywały się od 01.01.2021r do 31.12.2021r.  sukcesywnie w zależności  od bieżących potrzeb zamawiającego. Średnia częstość dostaw- jeden raz w tygodniu, po uprzednim złożeniu pisemnego lub telefonicznego zamówienia.

  KRYTERIA OCENY OFERT

  Najniższa cena. Wysoka jakość produktów. Elastyczność dostawy.

  ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

  Zawarcie umowy z dostawcą, który przedstawił najkorzystniejszą ofertę.

  ZAŁĄCZNIKI:

  Załącznik nr 1:Oferta_cenowa_art._przemyslowe.pdf


  dyrektor Szkoły Podstawowej

  w Gąsocinie

  Beata Żukowska

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
  ul.Błotna 12, 06-440 Gąsocin
 • (+48)23 6714342
  (+48)23 6714101

Galeria zdjęć