Nawigacja

 • Konkurs biblijny- etap diecezjalny

  Konkurs biblijny- etap diecezjalny

  FINAŁ XXVIII Diecezjalnego Konkursu Biblijnego odbył się Szkole Podstawowej im. gen. Zygmunta Padlewskiego w Radzyminku, na terenie parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Radzyminie koło Płońska. Wzięli w nim udział finaliści etapu szkolnego konkursu z klas V-VIII szkoły podstawowej i dekanalnego, którzy wykazali się najlepszą znajomością Ewangelii według św. Mateusza.

  Konkurs składał się z dwóch części, najpierw uczniowie rozwiązywali test pisemny, składający się z 28 pytań. Następnie najlepsi sprawdzili swoją wiedzę w części ustnej konkursu. Nasza uczennica Karolina Metera w części pisemnej uzyskała 36/42 i została finalistką tego konkursu. Karolinie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły.

  Zapraszamy do galerii: https://spgasocin.edupage.org/album/#gallery/559

  E. Żebrowska

 • Hazard? Nie daj się wciągnąć - akcja edukacyjna KAS

  Hazard? Nie daj się wciągnąć - akcja edukacyjna KAS

  W dniu 21 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbyło się spotkanie edukacyjne pt. „Hazard? Nie daj się wciągnąć” poprowadzone przez przedstawicieli Krajowej Administracji  Skarbowej. Jest to trzecie edycja tej akcji, która została  skierowana do uczniów klas VII i VIII.

  Cel spotkania było pokazanie, że:

  • hazard jest niebezpieczny i potrafi zniszczyć życie rodzinne, sytuację finansową i zdrowie,
  • hazard jest szczególnie niebezpieczny dla młodych
  • nieświadomi zagrożenia młodzi ludzie traktują hazard w sieci jako niewinną formę rozrywki. Organizatorzy nielegalnych gier w internecie często oferują nowym graczom możliwość grania za darmo, żeby ich w ten sposób zachęcić, a w konsekwencji uzależnić od gry za pieniądze. Popularnym zjawiskiem jest również oferowanie nagród w postaci wirtualnych żetonów, którymi gracze mogą posługiwać się podczas kolejnych gier
  • witryny internetowe oferują mnóstwo różnych gier, w tym ruletkę i pokera, a kolorowa grafika z realistycznym dźwiękiem i obrazem mogą być bardzo atrakcyjne dla osób młodych. Nie bez znaczenia pozostają też emocje gracza związane z rywalizacją. To wszystko sprawia, że hazard online, nawet bez pieniędzy, może być przez młodzież postrzegany jako wciągający i ekscytujący. Jednocześnie osoby niepełnoletnie są bardziej podatne na negatywne zjawiska płynące z Internetu, w tym uzależnienie od hazardu. Uzależnienie takie jest chorobą, której skutki dotykają nie tylko graczy, ale także ich rodziny i najbliższych
  • Przekaz kampanii koncentrował się na pokazaniu, że urządzanie gier hazardowych jest nielegalne i że można to zgłosić do KAS.

  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu propagującego tą akcję. https://youtu.be/0_Eobtz8Z04

  Zdjęcia ze spotkania można znaleźć w galerii lub klikając w link:

   https://spgasocin.edupage.org/album/#gallery/558

  A. Kwasiborski 

 • KRUS - turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników

  KRUS - turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników

  Na prośbę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, placówki terenowej w Ciechanowie udostępniamy informację o wakacyjnych turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci rolników. 

  Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 23 674-24-17 lub w siedzibie PT KRUS w Ciechanowie, ul. Sienkiewicza 81, 06-400 Ciechanów. 

 • Uwaga!!! Obiady klas I - III maj 2022

  Uwaga!!! Obiady klas I - III maj 2022

  Wpłaty gotówkowe za obiady klas I-III za miesiąc maj 2022r. w kwocie 59,50zł (17dni x 3,50zł = 59,50zł) przyjmowane będą w dniach:  

  • 20.04.2022r. środa w godz. 11:30-13:30
  • 21.04.2022r. czwartek w godz. 7:30-9:00

  w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul.  Szkolnej 1 u pani Emilii Zakrzewskiej w sali nr 14 (Sekretariat). Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty. 

  Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Gminnego Przedszkola w Gąsocinie (dla klas I-III)

  Bank Spółdzielczy w Raciążu 81 8218 0003 2001 0000 1225 0001

  Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności

  (np.: Jan Kowalski kl. II c, za obiady w maju 2022r.)

  Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 26.04.2022r.
  na rachunku bankowym Gminnego Przedszkola w Gąsocinie.

  Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod
  nr tel. 23 671 44 69

 • Uwaga!!! Obiady klas IV - VIII maj 2022

  Uwaga!!! Obiady klas IV - VIII maj 2022

  Wpłaty gotówkowe za obiady klas IV-VIII za miesiąc maj 2022r. w kwocie 59,50zł (17dni x 3,50zł = 59,50zł) przyjmowane będą w dniach:  

  • 22.04.2022r. piątek w godz. 7:30-8:00, 13:20-13:40,
  • 25.04.2022r. poniedziałek w godz. 7:30-8:00, 13:20-13:40,

  w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12 u pani Emilii Zakrzewskiej w świetlicy szkolnej.

  Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty. Po dniu 25.04.2022r. wpłaty nie będą przyjmowane!

  Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Szkoły Podstawowej w Gąsocinie (klasy IV-VIII)

  Bank Spółdzielczy w Raciążu 71 8218 0003 2001 0000 0954 0001

  Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności

  (np.: Jan Kowalski kl. VI c, za obiady w maju 2022r.)

  Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 26.04.2022r.
  na rachunku bankowym Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.

  Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod
  ​​​​​​​nr tel. 23 671 44 69

 • Życzenia


 • Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich-2022r.

  Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich-2022r.

  "Gdy ktoś czyta, zawsze albo się czegoś nauczy, albo zapomni o tym co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie – wygra".  (Henryk Sienkiewicz)

  11 kwietnia 2022r.w Szkole Podstawowej w Gąsocinie przy współpracy z Biblioteką  Publiczną  zorganizowano dla uczniów klas I-III -Festiwal czytania. Podczas tego wydarzenia uczniowie pogłębili swoją wiedzę  o Międzynarodowym Dniu Książki dla Dzieci, który jest obchodzony w rocznicę urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena oraz o Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich przypadającym 23 kwietnia.

  Kolejny już raz w tym roku szkolnym dzieci uzyskały od swoich nauczycieli informacje o szczególnej roli książki w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych poparte graficznym przekazem umieszczonym na gazetce szkolnej pt. Co nam daje czytanie. Zamieszczono na niej kilka powodów czytania min: pobudza wyobraźnie, rozwija emocje i osobowość, uczy myślenia, poszerza słownictwo, poprawia  skupienie  i koncentrację, rozbudza  ciekawość świata. W tym wyjątkowym dniu ukierunkowanym na rozbudzenie zaciekawienia książką uczniowie wysłuchali fragmentów książek czytanych przez ich starszych kolegów i koleżanki z klas V-VII :Igora , Kasię , Hanię, Izę, Bartka oraz panią Wiolettę  z Biblioteki Publicznej w Gąsocinie. Wspólnie przeżyli przygody z bohaterami książek: Qasimodo ratuj, Kotki Dorotki-Krzyżanek Joanny, Luksusowy basen Donalda i prawidłowo odpowiedzieli na pytania zadawane przez lektorów. Jako pamiątkę z uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali zakładkę do książek.

  Dodatkowo korzystając z okazji uczniowie klas V-VIII w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa przygotowali dla uczniów klas I-III błyskawiczne konkursy i do udziału w nich zachęcali wszystkich uczniów. Konkursy Czy znasz przysłowia?, Pomylone tytuły,  Tytuł baśni na podstawie rekwizytu, Czy znasz związki frazeologiczne?, ucieszyły uczniów zwłaszcza ,że dla zwycięzców przewidziane zostały symboliczne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

  Mam nadzieję, że to spotkanie uczniów  z literackimi bohaterami pozostawi niezatarty ślad w ich świadomości i zachęci ich do częstszego sięgania po książkę, gdyż jak mówił Ambroży Grabowski Książka - to mistrz, co darmo nauki udziela, kto ją lubi-doradcę ma i przyjaciela, który z nim smutki dzieli, pomaga radości, chwilę nudów odpędza, osładza cierpkości.

  J. Jasińska

  n- l bibliotekarz

 • Niedziela Palmowa

  Niedziela Palmowa

  Zgodnie z naszą tradycją uczestniczyliśmy w obchodach Niedzieli Palmowej w kościele parafialnym w Gąsocinie. Dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom za ogromne zaangażowanie i wykonanie pięknych klasowych palm  oraz włączenie się w tę piękną tradycję. 

  Więcej zdjęć znajdziecie w następującym linku:

  https://www.facebook.com/Rzymskokatolicka-Parafia-pw-św-Maksymiliana-Kolbego-w-Gąsocinie-304737563041465/photos/pcb.2021705711344633/2021703928011478

 • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  W dniu 06.04.2022r w Szkoła Podstawowa w Gąsocinie była Gospodarzem gminnych  eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy w Sońsku. W zmaganiach wzięły udział drużyny w dwóch kategoriach wiekowych  ze szkół w Bądkowie, Sońsku i Gąsocinie. Turniej rozpoczął się od testu sprawdzającego znajomość zasad ruchu drogowego, następnie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności techniczne na torze przeszkód oraz znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W eliminacjach wyłoniono następujące miejsca:

  Młodsza grupa wiekowa:

  I miejsce

   Szkoła Podstawowa w Gąsocinie

  II miejsce

  Szkoła Podstawowa w Bądkowie

  Starsza grupa wiekowa:

  I miejsce

   Szkoła Podstawowa w Sońsku

  II miejsce

  Szkoła Podstawowa w Bądkowie

  III miejsce

  Szkoła Podstawowa Gąsocinie

  Serdecznie gratulujemy i życzymy drużynom powodzenia w eliminacjach powiatowych.

  Galeria: https://spgasocin.edupage.org/album/#gallery/562

  S. Ulatowska

 • Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Szkole Podstawowej w Gąsocinie na ul. Szkolnej

  Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w Szkole Podstawowej w Gąsocinie na ul. Szkolnej

  Kwiecień to miesiąc poświęcony zwiększaniu świadomości autyzmu wśród społeczeństwa. W tym okresie cały świat włącza się w akcję "Na niebiesko dla autyzmu". Kolor niebieski ma dać osobom z autyzmem i ich rodzicom nadzieję na lepsze życie.

  Uczniowie klas I-III wzięli udział w lekcji przygotowanej przez pedagoga szkolnego p. Dorotę Brudzikowską  w obecności wychowawców, pt. „Poznaj Marię, dziewczynkę, która lubi mieć plan. Zapoznanie uczniów z tematyką autyzmu”. Na początku lekcji uczniowie obejrzeli film animowany "Podróż Marii”. Następnie wzięli udział w dyskusji na temat cech osób autystycznych, ich umiejętności i problemów z jakimi  się zmagają. Uczniowie próbowali odpowiedzieć na pytanie "Jak osoby z autyzmem mogą czuć się na co dzień?”.

  Drugą część lekcji w poszczególnych klasach I- III została poświęcona na działania praktyczne. Uczniowie wykonali plakaty, na których zostały odbite ręce dzieci w kolorze niebieskim. Kolejny plakat zawierał wycięte motyle różnych wielkości, które zostały przyklejone, tworząc kształt serca. Również niebieskie motyle zostały zawieszone na szybach w poszczególnych klasach. Następnie uczniowie wycinali karteczki z piktogramami, wyrażające przyjazne emocje  skierowane do osób z autyzmem. Na koniec uczniowie napompowali niebieskie balony i zawiesili w klasie,  jako symbol łączności z osobami z autyzmem .

  Cała społeczność szkolna włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Autyzmu.

  Pedagog szkolny: Dorota Brudzikowska

  z wychowawcami klas I- IIII

 • Szanowni Państwo,

  Szanowni Państwo,

  w związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z COVID-19 Minister Edukacji i Nauki we współpracy z Ministrem Zdrowia oraz Głównym Inspektorem Sanitarnym wydał nowe Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

  Znajdą je Państwo również na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczny-powrot-do-szkoly.

  Z wyrazami szacunku 

  Departament Wychowania i Edukacji Włączającej


  ​​​​​​​Załącznik: wytycznezachowaniabezpieczenstwazdrowotnegomeinmzigisdlaszkoliplacowek.pdf

   

 • Szanowni Państwo

  Szanowni Państwo

  Na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy link internetowy do ogólnodostępnej bazy danych klubów piłkarskich, które organizują bezpłatne treningi dla dzieci i młodzieży z Ukrainy.

  W bazie znajdują się m.in. dane kontaktowe klubu oraz informacje jakie roczniki klub jest w stanie przyjąć na treningi.

  Szczegółowe informacje wraz z aktualną bazą danych klubów są dostępne na stronie internetowej PZPN.

   

  Z poważaniem

  Kuratorium Oświaty w Warszawie

  Aleje Jerozolimskie 32

  00-024 Warszawa

 • Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

  Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży

  Od 01.02.2022r. w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie uruchomiono działanie Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Ciechanowski Szpital, zawarł z NFZ umowę na działanie świadczeń psychiatrycznych ambulatoryjnych dla dzieci i młodzieży (porady, wizyty domowe lub środowiskowe, sesje psychoterapii, programy). Pomocą zostaną objęci nie tylko małoletni pacjenci, ale również ich rodzice, opiekunowie i nauczyciele. Do poradni mogą się zgłaszać dzieci z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, psychosomatycznymi, nie radzące sobie z emocjami, dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
  i ADHD.
  Ciechanowska poradnia działa w oparciu o pięciu specjalistów: lekarza psychiatrę p. doktor Agnieszkę Lazarską, dwóch psychologów i dwóch psychoterapeutów. Pracę poradni będzie wspomagać również pracownik socjalny.

  Aby dostać się na wizytę do specjalisty nie trzeba mieć skierowania. Wystarczy zarejestrować się telefonicznie pod numerem 23 673- 02 -27, 23 672- 31- 27. Poradnia działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do godzin popołudniowych.

  W sytuacji zaobserwowania u dziecka niepokojących objawów, zachowań, proszę o konsultację z pedagogiem szkolnym, a w sytuacji niepokojących i nasilonych objawów  wspólnie zadecydujemy o dalszych krokach diagnostycznych  u specjalisty.

  Pedagog szkolny

  Dorota Brudzikowska

 • Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia

  Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia

  W grudniu 2021 roku w szkole odbył się Konkurs  Mistrz Tabliczki Mnożenia. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas IV – VI. Konkurs obejmował dwa etapy, I etap obejmował działania z tabliczki mnożenia, drugi dotyczył zastosowania tabliczki mnożenia w krótkich zadaniach z treścią. Uzyskane przez uczniów  wyniki były opublikowane na szkolnej gazetce. W dniu 21 marca 2022 r. zostały wręczone nagrody w Konkursie Mistrz Tabliczki Mnożenia. I miejsce i tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia otrzymał Mateusz Osica (IVa), II – Igor Fabisiak (V), III – Oliwier Domżała (IVa). Zostały również rozdane dyplomy z Ogólnopolskiego Konkursu Orzeł z języka angielskiego.

  Monika Sikora

 • KONKURS NA MARZANNĘ

  KONKURS NA MARZANNĘ

  W związku z obchodami Pierwszego Dnia Wiosny w Szkole Podstawowej w Gąsocinie uczniowie klasy IIIb własnoręcznie i samodzielnie przygotowali wspaniałe marzanny – symbole odchodzącej i żegnanej zimy oraz zorganizowali klasowy konkurs na najciekawszą i najpiękniej wykonaną zimową pannę. Wszystkie przygotowane  marzanny były niesamowicie  oryginalne i niezwykłe. Uczniowie wykorzystali do ich zrobienia wiele różnorodnych materiałów, np.: bibułę, kolorowe kartki papieru, elementy ozdobne, a nawet słomę i uschnięte trawy, po czym umieszczali swoją kukłę na drewnianym patyku. Pomysłowość, estetyka, wkład pracy i walory artystyczne wszystkich wykonanych prac były na bardzo wysokim poziomie. Marzanny ,,wystąpiły” podczas ogólnoszkolnego pożegnania zimy w sali gimnastycznej, po czym powędrowały na klasowe wystawy. Laureaci klasowego konkursu na Marzannę otrzymali pamiątkowe dyplomy i symboliczne upominki.

  Wychowawczyni klasy III b : Agnieszka Fabisiak

 • Dzielimy się dobrem

  Dzielimy się dobrem

  W ramach zbiórki prowadzonej przez członków Szkolnego Koła PCK  społeczność szkolna po raz drugi zebrała znaczną ilość środków higienicznych  i czystości. W dniu 23.03.2022r. (środa) zgodnie z potrzebami obywateli ukraińskich- ilością osób, w tym dzieci, przebywających w danym domu, zostały rozdzielone zebrane produkty .

  W sumie przygotowaliśmy 7 paczek. Oddzielnie zostały powkładane środki higieniczne i czystości oraz produkty spożywcze. Pani Paulina Rembecka przewiozła zebrane produkty dla potrzebujących rodzin z Ukrainy do ich miejsc pobytu.

  Członkowie Szkolnego Koła PCK

  wraz z opiekunami.

 • Witaj Wiosno!

  Witaj Wiosno!

  Z piosenką na ustach dnia 21 marca 2022 roku przywitali wiosnę uczniowie klas 1-3. Symbole zimy - własnoręcznie wykonane marzanny odeszły na rok w zapomnienie, a ich miejsce zajęły wiosenne rekwizyty, którymi dzieci wymachiwały na powitanie wiosny. Następnie do akcji wkroczyły wiosenki i przemaszerowały przez salę gimnastyczną w tanecznym, barwnym, radosnym korowodzie. Towarzyszyły im okrzyki wznoszone przez pozostałe dzieci na cześć wiosny. Pierwszy dzień wiosny przyniósł  jeszcze dwie niespodzianki. Pierwsza to rozstrzygnięcie konkursu "Malujemy wiersze Marii Konopnickiej - patronki 2022 roku". Nagrody laureatom wręczyły: pani dyrektor Beata Żukowska oraz nauczyciel bibliotekarz pani Jadwiga Jasińska organizator konkursu. Druga niespodzianka to wręczenie przez panią Agnieszkę Fabisiak certyfikatów uczniom klas trzecich za udział w programie edukacyjnym Szkolne przygody Gangu Swojaków. Na koniec wszyscy razem zaśpiewali piosenkę "Maszeruje wiosna" i w wiosennych nastrojach rozeszli się do klas.

  Bożena Rutkowska

 • Pierwsza nagroda w konkursie Wydajemy Własną Książkę

  Pierwsza nagroda w konkursie Wydajemy Własną Książkę

  Miło mi poinformować, że uczennica z klasy VIIIb SP w Gąsocinie Karolina Metera zajęła I miejsce w kategorii literackiej VI edycji Konkursu Powiatowego „Wydajemy Własną Książkę” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ciechanowie.

  18 marca 2022r. w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie, odbyła się uroczystość finałowa, podczas  której Karolina za książkę pt. "Dina" odebrała I nagrodę.

  Nagrodzona praca zostanie wysłana do edycji wojewódzkiej konkursu do Warszawy.

  Gratuluję i życzę szczęścia w kolejnym etapie.

  J. Jasińska 

 • Uwaga! Ważne!!!

  Uwaga! Ważne!!!

  W celu usprawnienia funkcjonowania stołówki szkolnej informuję, że wszystkie informacje dotyczące płatności za wyżywienie w Szkole Podstawowej w Gąsocinie (terminy i formy płatności, kwota do zapłaty) publikowane są na stronie internetowej szkoły pod adresem: https://spgasocin.edupage.org, wywieszane przy wejściu głównym i w świetlicy szkolnej w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12 (klasy IV-VIII) i  ul. Szkolnej 1 (klasy I-III) oraz wysyłane w formie wiadomości do wszystkich rodziców za pośrednictwem platformy Librus Synergia.  Proszę o śledzenie ogłoszeń,  terminowe dokonywanie płatności oraz przy płatnościach przelewem na rachunek bankowy o wpłacanie dokładnie takiej kwoty jaką należy zapłacić za dany miesiąc. O wszystkich sprawach związanych z wyżywieniem, płatnościami i zwrotem za niewykorzystane obiady należy kontaktować się z intendentem   pod nr tel.23 671-44-69

  Dziękuję!

  Intendent

  Emilia Zakrzewska

 • Uwaga! Obiady klas I - III; kwiecień 2022

  Uwaga! Obiady klas I - III; kwiecień 2022

  Wpłaty gotówkowe za obiady klas I-III za miesiąc kwiecień 2022r. w kwocie 59,50zł  (17dni x 3,50zł = 59,50zł) przyjmowane będą w dniach:  

  22.03.2022r. wtorek w godz. 11:30-13:30

  23.03.2022r. środa w godz. 7:30-9:00

  w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul.  Szkolnej 1 u pani Emilii Zakrzewskiej  w sali nr 14 (Sekretariat).

  Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty. Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy  Gminnego Przedszkola w Gąsocinie (dla klas I-III)

  Bank Spółdzielczy w Raciążu 81 8218 0003 2001 0000 1225 0001

  Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności

  (np.: Jan Kowalski kl. II c, za obiady w kwietniu 2022r.)

  Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 25.03.2022r. na rachunku bankowym Gminnego Przedszkola w Gąsocinie.

  Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku  przy ul. Błotnej 12 lub pod nr tel. 23 671 44 69

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
  ul.Błotna 12, 06-440 Gąsocin
 • (+48)23 6714342- Sekretariat
  (+48)23 6714101- Sekretariat
  (+48)23 6714469- Intendent Szkoły

Galeria zdjęć