Nawigacja

 • UWAGA!!!

  UWAGA!!!
  30.10.2018

  SZANOWNI RODZICE !

  Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. 2017r. poz. 1603).

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie informuje, 
  że 2 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

   

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

 • Informacja o ofercie KRUS-u

  Informacja o ofercie KRUS-u
 • Rozstrzygnięcie ofert na opał w SP Gąsocin

  Rozstrzygnięcie ofert na opał w SP Gąsocin
 • Uwaga! Obiady listopad

  Uwaga! Obiady listopad
  18.10.2018

  Wpłaty za obiady w miesiącu listopadzie 2018r. przyjmowane będą w terminie od 23.10.do 26.10 .2018r:

   

  1. w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 1 w kwocie 60.00 zł.(koszt jednego posiłku dwudaniowego przygotowanego przez kuchnię Przedszkola w  Gąsocinie wynosi 3 zł)

  Wpłat dokonujemy u Pani Moniki Iwańskiej w bibliotece szkolnej w godzinach:

  • 8:00-10:00 oprócz przerw lekcyjnych
  • 12:00-13:00 oprócz przerw lekcyjnych

   

  PO DNIU 26 PAŹDZIERNIKA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

   

  1. w Szkole Podstawowej przy ul. Błotnej 12 w kwocie 40.00zł wpłaty będą przyjmowane w dniach od 23.10. do 26.10.2018 r. (koszt jednego posiłku jednodaniowego-zupa lub drugie danie przygotowanego przez kuchnię Szkoły Podstawowej w Gąsocinie wynosi 2 zł.).

  Wpłat dokonujemy u Pani Justyny Kowalskiej w sekretariacie szkolnym w godzinach:

  • 7:30-8:00-przed lekcjami
  • 9:35-9:45-druga przerwa

   

  PO DNIU 26 PAŹDZIERNIKA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE !!!

  DZIĘKUJEMY!!!

 • Halowa piłka nożna dziewcząt

  Halowa piłka nożna dziewcząt
  18.10.2018

  W dniu 18 października 2018r. drużyna dziewcząt z klas V i VI wywalczyła I miejsce  w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej. Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. 

  A.K.

  Zapraszamy do galerii: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=272

 • "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"

  "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny"
  16.10.2018

  Od 31 sierpnia 2014 r. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze, poza obszarem zabudowanym, musi mieć element odblaskowy. Zasada jest prosta: im jesteśmy bardziej widoczni, tym lepiej. W związku z tym Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, jak i Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w porozumieniu z Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego rozpoczęli w 2014 roku kampanię społeczną „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Spotkania z dziećmi i młodzieżą podczas kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” odbywają się w szkołach na terenie województwa mazowieckiego.

  Dziś 16.10.2018r. przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Policji i WORD-u w Ciechanowie, ratownicy medyczni z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala w Ciechanowie oraz pani wójt  Marzena Ślubowska odwiedzili naszą szkołę by promować bezpieczeństwo wśród uczniów.

  W trakcie spotkania dzieci i młodzież oprócz otrzymania elementów odblaskowych dla siebie i najbliższej rodziny, zdobywali nową wiedzę na różne tematy.

  Podczas spotkań funkcjonariusze policji, przedstawili film „tak chcę być bezpieczny…”, omawiali rodzaje zagrożeń, na jakie narażone są dzieci i młodzież  w codziennym życiu i jak się przed nimi chronić. Uczniowie klas III – VIII oraz III gimnazjum poznawali zasady udzielania pierwszej pomocy pod bacznym okiem ratowników medycznych. Mieli również okazję zaprezentować swoje umiejętności jazdy na rowerze, pokonując przygotowany tor rowerowy.  Organizatorzy sprawili niemałą niespodziankę dając możliwość jazdy na symulatorze motocykla, z którego uczniowie bardzo chętnie skorzystali.

  Najmłodsi uczestnicy, czyli uczniowi klas I i II mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności plastyczne podczas konkursu na temat  „Jak widzę moje bezpieczeństwo”.  Najciekawsze i najładniejsze prace zostały nagrodzone.

  Kampania przede wszystkim uświadomiła dzieciom jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych.  Ten dzień przyniósł wiele nowych wiadomości, umiejętności  oraz ciekawych doświadczeń. Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły, którzy pomagali i czuwali nad bezpieczeństwem i sprawnym przegiem całej akcji. 

  opr. E. Ż.

  Zapraszamy do galerii: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=270

 • Wycieczka do Łodzi

  Wycieczka do Łodzi
  15.10.2018

  W dniu 15 października 2018 roku uczniowie klas IV i V wzięli udział w wycieczce szkolnej do Łodzi. Obejrzeli największą rewitalizację  budynków pofabrycznych w Europie – Manufakturę, obecnie – wielofunkcyjne centrum kulturalno – handlowo – rozrywkowe.
  Uczestniczyli w warsztatach animacji filmowej. Pod okiem fachowca stworzyli swój pierwszy film animowany. Następnie zwiedzili Eksperymentarium – intraktywną wystawę pozwalającą zrozumieć zagadnienia z różnych dziedzin nauki. Zanim jednak dotarli na miejsce, musieli przejść przez Tunel Kosmiczny, w którym odnosiło się wrażenie obcowania z fantazyjną przestrzenią kosmiczną. Tunel sprawiał, że zwiedzający doświadczali uniesienia nad ziemią, zanurzając się w iluzorycznej grze świateł, barw i dźwięków. Kolejną atrakcją w tym miejscu były zabawy w centrum gier laserowych, oferującym grę w elektroniczny paintball. Uczestnicy mierzyli się ze sobą w pojedynku w mrocznym labiryncie na powierzchni niemal 250 metrów. W harmonogram wycieczki wpisany był również posiłek w Mc Donald’s. Wycieczka obfitowała w wiele pozytywnych wrażeń i na pewno spełniła nasze oczekiwania uczniów.

  Zapraszamy do galerii: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=280

 • Kaligrafia, czyli co widzieliśmy i robiliśmy w Wilanowie?

  Kaligrafia, czyli co widzieliśmy i robiliśmy w Wilanowie?
  15.10.2018

  Dzień 12 października 2018r. okazał się być wyjątkowy nie tylko ze względu na piękną, słoneczną aurę, ale przede wszystkim z powodu mocy wydarzeń i przeżyć podczas wycieczki do Muzeum Pałacu w Wilanowie. Doświadczyli ich uczniowie klas II i III wraz z wychowawcami i rodzicami oraz nauczycielką biblioteki, która była organizatorką wycieczki. Już u bram Pałacu powitał wszystkich pan kaligraf ubrany w żupan z epoki króla Jana III Sobieskiego. On to właśnie wprowadził uczniów w tajniki pięknego pisma, czyli kaligrafii. Okazało się, że wymaga ono długotrwałych i żmudnych ćwiczeń, aby efekt był zadowalający. Oprócz „Lekcji kaligrafii” uczestnicy wycieczki wzięli również udział w zajęciach „Z wizytą u króla”, dzięki którym mogli zobaczyć, jak wyglądała codzienność króla w pałacu oraz dowiedzieć się wielu informacji dotyczących życia pary królewskiej i ich dzieci. Na pamiątkę każdy uczeń otrzymał książeczkę zawierającą rebusy, zagadki i krzyżówki, dzięki której wiadomości przyswojone na wycieczce zostaną powtórzone i utrwalone.

   

  Monika Iwańska – nauczyciel bibliotekarz

  Zapraszamy do galerii: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=271

 • „Moja niepodległa – w drodze do odzyskania niepodległości”

  „Moja niepodległa – w drodze do odzyskania niepodległości”
  10.10.2018

  19 IX 2018r. uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez MSCDN w Ciechanowie. Oto informacje, które można  wykorzystać w pracy szkolnej.

  W związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę został opracowany program rządowy „Niepodległa”, do realizacji  którego  włączają  się szkoły na każdym etapie nauczania. Program ten ma być  realizowany w latach 2017-2022. W związku z tym należy tak rozłożyć działania, aby nie kumulować ich w 2018r. lecz wdrażać do roku 2022.  Celem projektów zaproponowanych przez Ministerstwo Edukacji jest: włączanie  obywateli do współtworzenia obchodów, włączanie polskiej kultury do kultury europejskiej, jednoczenie Polaków w obchodach. Ministerstwo na stronie internetowej  proponuje projekty, które już „ruszyły”, realizowane są  przez muzea, IPN, filmotekę i różne instytucje. Można pobrać materiały z zakładki programu „Niepodległa” stosownie do potrzeb i możliwości.  Szkoła, która chce podnieść ranę swoich działań, może je przedstawić  i złożyć wniosek do wyżej wymienionego programu  o nadanie  logo, takiego samego jak w programie rządowym. Powinny to  być działania nowatorskie, ciekawe, wychodzące poza szkołę, które przejdą pozytywną ocenę komisji.  Logo można otrzymać do jednego konkretnego działania, np. projektu. Przy pozytywnej ocenie działań nie wiąże się to z otrzymaniem żadnych funduszy na ich realizację. Działania niepodległościowe dobrze jest połączyć z edukacją regionalną, historią lokalną, historią rodzinną, np. chcemy dowiedzieć się o przeszłości: pradziadków, skąd przyszliśmy; co to znaczy, że jestem Mazowszaninem, jak przeżyli  moi przodkowie  I wojnę światową. Można oprzeć się o historię Ciechanowa, życie ludzi związanych z pobliskim miejscem – np. pobyt  M. Konopnickiej w  tym mieście.

  W ramach realizacji programu można uwzględniać  wydarzenia historyczne  ważne dla Polski na przestrzeni wieków, np. powstanie państwa i jego rozbudowa, wojny z Krzyżakami,  Konstytucję 3 Maja, działania

  z II wojny światowej – a nie tylko  sam moment odzyskania wolności w  1918r.  

  Propozycją ministerstwa jest odśpiewanie w  Polsce we wszystkich szkołach i instytuacjach hymnu Polski  

  9 listopada  o godzinie 11.11 .  Może to być podczas  apelu czy akademii.

   

  Jak realizować program „Niepodległa” – propozycje:

  • projekty – np. szkoła młodych patriotów,
  • konkursy, np. pieśni patriotycznych, literackie, historyczne, o historii regionu, recytatorskie, kartka z  pamiętnika, wspomnienia przodków, legenda mojej miejscowości, geneza symboli narodowych,  itp.,
  • wycieczki – muzea, miejsca walk, cmentarze z grobami bohaterów, do miejsc pamięci itp.,
  • apele, akademie, udział w uroczystościach regionu, gminy, miasta, występy uczniów,
  • spotkania z ciekawymi ludźmi, ich rodzinami, z działaczami lat późniejszych,
  • programy i innowacje autorskie,
  • żywe lekcje historii, wieczory poezji, spotkania w bibliotece, pokazy dawnych strojów,
  • gazetki, wystawy w szkole, prezentacje multimedialne, wydanie w szkole gazety niepodległościowej (nawiązującej szatą do tej z 1918r.)  np. o pierwszych dniach niepodległości na Mazowszu, w Ciechanowie  itp.,
  • włączanie się szkoły w narodowe czytanie, czytanie literatury w szkole,
  • udział nauczycieli w szkoleniach, wspólne działania międzyprzedmiotowe, międzyszkolne,
  • udział uczniów w  grach szkolnych,
  • marsze i biegi niepodległościowe,
  • inne własne pomysły związane z historią lokalną.

  E. Matusiak

   

 • PROJEKT EDUKACYJNY W NASZEJ SZKOLE

  PROJEKT EDUKACYJNY W NASZEJ SZKOLE
  01.10.2018

  Uczniowie klasy VIII wraz z wychowawczynią Grażyną Jaskółowską i nauczycielką języka polskiego p. Barbarą Sadowską wzięli udział w projekcie edukacyjnym: AKADEMIA MŁODEGO OBYWATELA im. JANA KARSKIEGO. Projekt był dofinansowany ze środków programu „Patriotyzm jutra” Muzeum Historii Polski. Udział w projekcie umożliwił uczniom zapoznanie się z historycznym i kulturowym dziedzictwem Rzeczypospolitej poprzez serię warsztatów i spotkań w urzędach i instytucjach kultury w Warszawie. Projekt obejmował 4 – dniowy pobyt w Warszawie oraz stworzenie historycznego reportażu przez uczestników /w trakcie realizacji/. Każdy beneficjent projektu wziął udział w 30 godzinach aktywności, na które składały się: 10 godzin warsztatów /tematyka: patriotyzm, wolontariat, polskie dziedzictwo polityczne i kulturowe, praca zespołowa, dziedzictwo Jana Karskiego/, 4 godziny zajęć muzealnych, 5 godzin spotkań w instytucjach publicznych, 4 godziny spotkań z przedstawicielami różnych wyznań oraz ok. 6 godzin zajęć i spotkań dotyczących edukacji obywatelskiej organizowanych przez Fundację Edukacyjną im. Jana Karskiego. Celem projektu Akademia Młodego Obywatela im. Jana Karskiego było wyrównanie szans w dostępie do edukacji oraz kształtowanie postawy młodego Polaka, świadomego swoich praw i obowiązków, a także poznanie wartości wielokulturowego dziedzictwa Rzeczypospolitej. Projekt miał za zadanie wzmocnienie poczucia tożsamości młodych obywateli RP i podkreślenie znaczenia ich przyszłego uczestnictwa w procesach demokratycznych kraju. Poprzez udział w projekcie młodzież miała możliwość zobaczyć jak funkcjonują w praktyce główne instytucje państwowe, w których stanowione i egzekwowane jest prawo. W ramach projektu powstanie zbiór reportaży i wywiadów stworzonych przez uczestników.

  Szczegółowy program akademii przedstawiał się następująco:

  1. Dzień pierwszy – spotkanie w Fundacji, warsztaty integracyjne, spotkanie z żywą Biblioteką (Patronat „Nigdy Więcej”)
  2. Dzień drugi – wizyta w Sejmie, lekcja w Muzeum Narodowym, warsztaty „Patriotyzm i obywatelstwo”
  3. Dzień trzeci – wizyta w Pałacu Prezydenckim, Muzeum Żydów Polskich POLIN, warsztaty „e – Polacy”
  4. Dzień czwarty – wizyta w Sądzie Najwyższym i spotkanie z sędzią okręgowym, spotkania z duchownymi czterech wyznań

  Na zakończenie pobytu każdy z uczestników otrzymał ciekawą grę planszową oraz książkę. Teraz czas na tworzenie wywiadu, reportażu historycznego z najstarszymi mieszkańcami miejscowości. Stworzone w projekcie eseje zostaną opublikowane w druku oraz udostępnione w internecie.

  G.Jaskółowska

  Oto kilka zdjęć z projektu: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=268

 • Uwaga! oferty cenowe na olej opałowy

  Uwaga! oferty cenowe na olej opałowy
  02.10.2018

  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawy oleju opałowego do kotłowni w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 1 w Gąsocinie w sezonie grzewczym 2018/2019.

  Zapytanie_ofertowe_olej_opalowy.pdf

 • Uwaga! Oferta cenowa

  Uwaga! Oferta cenowa
  01.10.2018

  Gąsocin, dn. 29.09.2018r.

   

   

           Dyrektor Szkoły Podstawowej  w Gąsocinie zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawy eko-groszku w sezonie grzewczym 2018/2019. W związku z tym proszę o wypełnienie i zwrot osobisty, pocztą tradycyjną lub e-mailową załączonego druku oferty cenowej w terminie do 12.10.2018r.

  tel: 23 671 43 42

  e-mail: sp.gasocin@wp.pl

   

   

   

  Dyrektor Szkoły Podstawowej

  w Gąsocinie

  Beata Żukowska

  Załączniki: Oferta_cenowa.pdf

   

 • Odkrywamy tajemnice przeszłości

  Odkrywamy tajemnice przeszłości
  24.09.2018

  Klasy II i III 20 września 2018r. pod opieką wychowawców, nauczyciela biblioteki, pedagoga i rodziców odwiedziły Muzeum Archeologiczne w Warszawie. Uczniowie wzięli udział w lekcji „Początki państwa polskiego” oraz warsztatach „W średniowiecznym skryptorium”. Historia Polski przedstawiona w oparciu o eksponaty muzealne i tablice interaktywne spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczyły liczne pytania skierowane do prowadzących zajęcia. Podobną ciekawość, a także kreatywność rozbudziły warsztaty polegające na samodzielnym wykonaniu inicjału imienia. Wzorem były średniowieczne księgi pisane i ozdabiane przez mnichów. Wystawę prac uczniów można obejrzeć na tablicy biblioteki szkolnej przy ulicy Szkolnej 1.

  Wycieczka była zorganizowana w ramach przygotowań do konkursu „Wydajemy Własną Książkę”.

   

  Monika Iwańska – nauczyciel bibliotekarz

  Zapraszamy do galerii: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=266

   

   

 • Nasze spotkania ze św.Stanisławem Kostką

  Nasze spotkania ze św.Stanisławem Kostką
  24.09.2018

  15 września 2018r. grupa dzieci z klas IV- VI udała się na coroczną Pielgrzymkę Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa, której hasłem przewodnim było "KOSTKA, ZNACZY WIĘCEJ". Tegoroczna pielgrzymka była wyjątkowa, ze względu na przypadającą w tym roku 450 rocznicę śmierci św. Stanisława Kostki.  Dzieci z uśmiechem na twarzach wyruszyły o godz. 8:15 do Przasnysza. Na początku podróży w krótkiej modlitwie  powierzyły siebie i  swoje intencje Matce Bożej i Jezusowi.  Podróż minęła szybko. Pierwszym punktem wspólnego pielgrzymowania był kościół Farny w Przasnyszu  gdzie św. Stanisław Kostka został ochrzczony. Następnie udały się na plac za kościołem farnym, aby  ze wszystkimi pielgrzymami zawiązać wspólnotę, bawić się przy muzyce, chwaląc i wielbiąc Jezusa oraz przygotować się do wspólnej wędrówki do Rostkowa.  O godz. 11:00 w 20 grupach wyruszyły w drogę. Dzieci dzielnie niosły nie tylko plecaki, ale również swoje intencje i ciche pragnienia. Wędrówce towarzyszył śpiew i modlitwa. Niestety pogoda spłatała  psikusa i niespełna kilometr od Rostkowa pielgrzymów zmoczył deszcz. Pomimo wszystko nie stracili chęci i dalej wytrwale wędrowali do celu. Na miejscu w Rostkowie przekroczyły bramę św. Stanisława Kostki. Następnie była Msza Święta sprawowana przez biskupa Mirosława Milewskiego. Ten dzień był ciekawy, niepowtarzalny oraz  pełen nowych doświadczeń i wrażeń. Dzieci jednym głosem stwierdziły, że za rok znów ruszamy śladami naszego patrona.

  Przygoda ze św. Stasiem Kostką nie zakończyła się w Rostkowie. Dzieci dalej spotykały się z Nim w kościele parafialnym w Gąsocinie, podczas Triduum ku Jego czci. Przez trzy kolejne dni od niedzieli 16 września do wtorku 18 września spotykały się na Mszy Świętej, gdzie zanosiły wspólne modlitwy za wstawiennictwem świętego patrona. Święty Stanisława Kostka stale im towarzyszył w swoich relikwiach, które znajdują się w kościele.  Najwytrwalsi wzięli udział w konkursie, którego rozstrzygnięcie nastąpiło w niedzielę 23 września 2018r.

  Dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością i zaangażowaniem czcili św. Stanisława Kostkę. Już dziś zapraszamy za rok.

  Zapraszamy do galerii: http://spgasocin.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=267

 • UWAGA! Obiady !

  UWAGA! Obiady !
  17.09.2018

  Wpłaty za obiady w miesiącu październiku 2018r. przyjmowane będą w terminie od 24.09.do 27.09 .2018r:

   

  1. w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 1 w kwocie 69.00 zł.(koszt jednego posiłku dwudaniowego przygotowanego przez kuchnię Przedszkola w  Gąsocinie wynosi 3 zł)

  Wpłat dokonujemy u Pani Moniki Iwańskiej w bibliotece szkolnej w godzinach:

  • 8:00-10:00 oprócz przerw lekcyjnych
  • 12:00-13:00 oprócz przerw lekcyjnych

   

  PO DNIU 27 WRZEŚNIA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

   

  1. w Szkole Podstawowej przy ul. Błotnej 12 w kwocie 46.00zł wpłaty będą przyjmowane w dniach od 24.09. do 27.09.2018 r. (koszt jednego posiłku jednodaniowego-zupa lub drugie danie przygotowanego przez kuchnię Szkoły Podstawowej w Gąsocinie wynosi 2 zł.).

  Wpłat dokonujemy u Pani Justyny Kowalskiej w sekretariacie szkolnym w godzinach:

  • 7:30-8:00-przed lekcjami
  • 9:35-9:45-druga przerwa

   

  PO DNIU 27 WRZEŚNIA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE !!!

  DZIĘKUJEMY!!!

 • Uwaga! Spotkania z rodzicami

  Uwaga! Spotkania z rodzicami
  07.09.2018

  Szanowni Państwo!

  Uprzejmie informuję, iż zebranie  wychowawców klas z rodzicami uczniów klas IV-VIII i klasy III gimnazjum odbędzie się 12.09.2018r. ( środa ) o godz. 1700 przy ulicy Błotnej 12.

  Przewidywany porządek spotkania:

  1. Spotkanie z dyrektorem/ wicedyrektorem szkoły w świetlicy szkolnej.

  2. Spotkania rodziców uczniów z wychowawcami.

  Spotkania w klasach:

  klasa IV a w sali nr 3

  klasa IV b w sali nr 6

  klasa V a w sali nr 1

  klasa V b w sali nr 2

  klasa VI w sali nr 4

   

  Dla rodziców uczniów klas I-III zebranie z  wychowawcami klas odbędzie się 13.09. (czwartek)  przy ul. Szkolnej 1 o godz. 1700.

  Przewidywany porządek spotkania:

  1. Spotkanie z dyrektorem/ wicedyrektorem szkoły w świetlicy szkolnej.

  2. Spotkania rodziców uczniów z wychowawcami.

  Spotkania w klasach:

  klasa I a w sali nr 6

  klasa I b w sali nr 3

  klasa II w sali nr 4

  klasa III  w sali nr 8

 • Uwaga! Wnioski o dowóz i świetlicę

  Uwaga! Wnioski o dowóz i świetlicę
  05.09.2018

  Poniżej zamieszczamy wnioski:

   Dowóz ucznia do szkoły 

  1. wnioski_swietlica__dowoz.pdf
  2. wnioski_swietlica__dowoz_1.pdf

   

  Świetlica- 

  1. Zalacznik_nr_1_do_Regulaminu_swietlicy_szkolnej(2).pdf
 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018-2019

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018-2019
  29.08.2018

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się  

  3 września 2018r. (poniedziałek)

  godzina 8:00- Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

  godzina 9:00 -  uczniowie klas I - VIII oraz uczniowie klasy III gimnazjum spotykają się z dyrekcją szkoły i wychowawcami w sali gimnastycznej budynku Szkoły Podstawowej przy ul. Błotnej 12.  

  Serdecznie zapraszamy

 • UWAGA obiady !!!

  UWAGA obiady !!!
  31.08.2018

  Wpłaty za obiady w miesiącu WRZEŚNIU 2018R.

  obiady będą wydawane w dniach od 10.09. do 28.09.2018r.  przyjmowane będą w terminie od 04.09.do 07.09 września 2018r:

  -w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 1 w kwocie 45.00zł.

  (koszt jednego posiłku dwudaniowego przygotowanego przez kuchnię Przedszkola w Gąsocinie wynosi 3 zł)

  Wpłat dokonujemy u Pani Moniki Iwańskiej w bibliotece szkolnej w godzinach:

  -8:00-10:00 oprócz przerw lekcyjnych

  - 12:00-13:00 oprócz przerw lekcyjnych

  PO DNIU 07 WRZEŚNIA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

  DZIĘKUJEMY!!!

  -w Szkole Podstawowej przy ul. Błotnej 12 w kwocie 30.00 zł

  (obiady będą wydawane w dniach 10.09.do 28.09. 2018 r.) wpłaty będą przyjmowane w dniach od 04.09. do 07.09.2018 r.

  (koszt jednego posiłku jednodaniowego-zupa lub drugie danie przygotowanego przez kuchnię Szkoły Podstawowej w Gąsocinie wynosi 2 zł.).

  Wpłat dokonujemy u Pani Justyny Kowalskiej w sekretariacie szkolnym w godzinach:

  -7:30-8:00-przed lekcjami

  -9:35-9:45-druga przerwa

  PO DNIU 07 WRZEŚNIA WPŁATY NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE!!!

  DZIĘKUJEMY!!!

 • NOWY PLAN LEKCJI !

  NOWY PLAN LEKCJI !
  03.09.2018

  Poniżej zamieszczamy plan na I semestr roku szkolnego 2018/2019:

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
  ul.Błotna 12, 06-440 Gąsocin
 • (+48)23 6714342
  (+48)23 6714101

Galeria zdjęć