Nawigacja

  • Dzień Języków Obcych 2021

    Dzień Języków Obcych 2021

    26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. W tym roku w naszej szkole klasy ósme i siódme przygotowały lekcje dla pozostałych klas o kulturze i językach różnych krajów. Każda klasa poznawała podstawowe informacje, ciekawostki o jednym kraju i uczyła się paru słów w tym języku. Uczniowie bardzo dobrze przygotowali się do prowadzenia lekcji, były prezentacje, zdjęcia, poczęstunek z bagietkami i ciasteczkami, przygotowane były różne ciekawe zadania i nauka słówek. Efektem prac był filmik, na którym uczniowie zaprezentowali słówka z kraju o którym się uczyli. Klasa 1 uczyła się o Rosji, lekcję przygotowali uczniowie z klasy 8b – Nikola, Zosia i Dominika. Klasa 2 uczyła się o Hiszpanii, lekcję przygotowali uczniowie z klasy 8a – Marysia, Julka, Kuba i Bartek. Klasa 3a uczyła się o Słowacji, lekcję przygotowali uczniowie z klasy 7 – Kamil, Marek, Jędrzej, Dawid. Klasa 3b uczyła się o Norwegii, lekcję przygotowali uczniowie z klasy 8a – Wiktoria, Zuzia i Małgosia. Klasa 4a uczyła się o Czechach i Francji, lekcję przygotowali uczniowie z klas 7 – Kornelia, Maja, Gabrysia, Paweł, Antek, Michał, Gabrysia, Magda. Klasa 5 uczyła się o Portugalii, lekcję przygotowali Iza Julia, Kuba, Bartek. Klasa 6 uczyła się o Niemczech, lekcję przygotowali uczniowie z klasy 7b – Dawid, Krystian, Szymon i Szymon. Zapraszamy do obejrzenia relacji – filmiku oraz zdjęć.

    Magdalena Mioduszewska

    filmik:

    https://www.wevideo.com/view/2410677075

  • Szanowni Rodzice!

    Szanowni Rodzice!

    Prosimy o zapozanie się z zamieszczonym poniżej pismem z KRUS-u. 

    Załącznik: skan821.pdf​​​​​​​

  • Uwaga!!!Obiady listopad klasy I - III

    Uwaga!!!Obiady listopad klasy I - III

    Wpłaty gotówkowe za obiady klas I-III za miesiąc listopad 2021r. w kwocie 66,50 zł                                         (19dni x 3,50zł = 66,50zł) przyjmowane będą w dniach:  

    -21.10.2021r. czwartek w godz. 11:30-13:40

    - 22.10.2021r. piątek w godz. 7:30-9:00

    w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul.  Szkolnej 1 u pani Emilii Zakrzewskiej w sali nr 14 (Sekretariat)

    Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty.

    Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy

       Gminnego Przedszkola w Gąsocinie (dla klas I-III)

    Bank Spółdzielczy w Raciążu 81 8218 0003 2001 0000 1225 0001

    Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności

    (np.: Jan Kowalski kl. II c, za obiady w październiku 2021r.)

    Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 27.10.2021r. na rachunku bankowym Gminnego Przedszkola w Gąsocinie.

    Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod nr tel. 23 671 44 69

  • Uwaga! Obiady listopad klasy IV- VIII

    Uwaga! Obiady listopad klasy IV- VIII

    Wpłaty gotówkowe za obiady klas IV-VIII za miesiąc listopad 2021r. w kwocie 66,50zł                                         (19dni x 3,50zł = 66,50zł) przyjmowane będą w dniach:  

    -25.10.2021r .poniedziałek w godz. 7:30-8:00, 13:20-13:45,

    - 26.10.2021r. wtorek w godz. 7:30-8:00, 13:20-13:45,

    w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul.  Błotnej 12
    u pani Emilii Zakrzewskiej w świetlicy szkolnej.

    Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty.

    Po dniu 26.10.2021r. wpłaty nie będą przyjmowane!

    Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy

    Szkoły Podstawowej w Gąsocinie (klasy IV-VIII)

    Bank Spółdzielczy w Raciążu 71 8218 0003 2001 0000 0954 0001

    Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności

    (np.: Jan Kowalski kl. VI c, za obiady w listopadzie 2021r.)

    Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 27.10.2021r. na rachunku bankowym Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.

    Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12

    lub pod nr tel. 23 671 44 69

  • Pierwsza wycieczka klasy I

    Pierwsza wycieczka klasy I

    W piątek 1 października uczniowie klasy I wyruszyli na swoją pierwszą szkolną wycieczkę. Podróż nie była daleka, bo udaliśmy się do Ciechanowa na zajęcia edukacyjne w Parku Nauki Torus. Celem wycieczki była nauka, zabawa oraz oczywiście integracja grupy. Podczas  zwiedzania badaliśmy, eksperymentowaliśmy, ale przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Wspólnie wykonywaliśmy różne zadania. Po zwiedzaniu ekspozycji, wzięliśmy udział w warsztatach „Śladami zwierząt” . Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych rzeczy na temat zwierząt żyjących w Polsce oraz na innych kontynentach. Po obejrzeniu odcisków śladów zwierząt,  sami mieliśmy okazję wykonać taki odcisk w glinie. To pamiątka, którą zabraliśmy do domu. To była ciekawa i fajna wycieczka. Polecamy.

    Uczniowie klasy I

    z wychowawczynią Barbarą Topyłą

     

  • "Inność nie przeszkadza"

    "Inność nie przeszkadza"

    Tataspartakiada w Lesznowoli po raz XVI powitała osoby niepełnosprawne na jedynym w Polsce rodzinnym pikniku. Jest to impreza sportowa, na której w różnych konkurencjach poprzez zabawę rywalizują  ze sobą  dorośli, dzieci z niepełnosprawnością wraz ze swoimi tatusiami, mamusiami lub opiekunami. W tym roku po  raz pierwszy  wzięli w niej udział,  pod opieką pani Agnieszki Bakalarskiej, uczniowie naszej szkoły i ich rodzice. Sportowe rozgrywki i zabawa odbywała się pod hasłem „Inność nie przeszkadza”. Dziękujemy Michałowi, Antosiowi, Pawełkowi  i ich rodzicom za wspólną zabawę. Było dużo uśmiechów, radości i pozytywnych emocji. To był wyjątkowo piękny dzień.

    Wicedyrektor Szkoły

    Agnieszka Bakalarska

  • Sprawozdanie z akcji "Przerwa na czytanie"

    Sprawozdanie z akcji "Przerwa na czytanie"

    W dniu 5 października 2021r. nasza szkoła przystąpiła do  II MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI VI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „PRZERWA NA CZYTANIE” polegającej na  biciu rekordu w ilości osób  czytających na przerwie.  Akcja ta realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, a jej organizatorem jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim. Celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród uczniów, zachęcenie  ich do korzystania z biblioteki, pokazanie im, że czytanie może być przyjemnym sposobem na spędzenie czasu w grupie.

    Przed przystąpieniem do akcji zainteresowani uczniowie przygotowali gazetki ścienne ukazujące  zalety czytania a chętne klasy wykonały  plakaty promujące czytelnictwo i bibliotekę. Plakaty zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym, a podczas akcji stanowiły scenografię tego przedsięwzięcia.   

     W dniu 5  października o godzinie 10:00 uczniowie klas IV-VIII oraz  nauczyciele zebrali się, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, na boisku szkolnym i po zajęciu dogodnej  do czytania pozycji czytali przez 10 minut  wybraną przez siebie książkę. 10-minutowe czytanie poprzedziła piosenka Wspomnienia są blisko. Natomiast przy dźwiękach piosenki W bibliotece nastąpiło zakończenie akcji. Po zakończeniu czytania uczniowie rozeszli się do klas. Na odchodne wszyscy uczestnicy akcji Przerwa na czytanie otrzymali pamiątkowe karty.

    W tym dniu o godzinie 11:00 podobny przebieg miała akcja w klasach I-III, które uczą się w innym budynku.

    W sposób szczególny do akcji włączyła się pani Violetta Dąbrowska –bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Gąsocinie, która czytała uczniom klasy pierwszej książkę Agnieszki Stelmaszyk  Zbawcy książek.

    W Szkole Podstawowej w Gąsocinie w pierwszej  akcji Przerwa na czytanie udział wzięło 220 osób.

    Wierzę, że akcja ta pomogła  w promowaniu czytelnictwa wśród uczniów, zachęciła ich do korzystania z biblioteki szkolnej oraz pokazała im jak można pożytecznie wykorzystać czas podczas przerwy. Sądzę, że akcja Przerwa na czytanie spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony uczniów i że z przyjemnością wezmą oni udział w kolejnych tego typu wydarzeniach.

    J. Jasińska

     

  • Uczę się przez zabawę- warsztaty

    Uczę się przez zabawę- warsztaty

    Miesiąc wrzesień był dla uczniów bardzo aktywny. Brali oni udział w warsztatach realizowanych przez psychologów i pedagogów ze współpracującej  z naszą szkołą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Ciechanowie. Ponieważ bardzo długo przebywaliśmy w domach, mając dość ograniczony kontakt z rówieśnikami, niezbędne było przygotowanie się do współpracy w zespołach klasowych i przypomnienie sobie jej zasad. Jako pierwsi współpracy uczyli się uczniowie klasy pierwszej i drugiej. Kolejne warsztaty przeprowadzone zostały w klasach czwartych oraz trzecich, następnie w piątej i szóstej.  Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie terminów i kolejne spotkania z Paniami.

    pedagog

    Sylwia Ulatowska

    Nowa galeria Uczę się przez zabawę została dodana do albumu fotograficznego

  • Spotkanie z poetą panem Zdzisławem Zembrzyckim

    Spotkanie z poetą panem Zdzisławem Zembrzyckim

    Dnia 4 października 2021r. w Szkole Podstawowej w Gąsocinie miało miejsce niezwykłe wydarzenie kulturalne- spotkanie z panem Zdzisławem Zembrzyckim regionalnym poetą. W tej niecodziennej prelekcji wzięli udział uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły.

    Na samym początku spotkania w odpowiednio podniosły i pełen oczekiwania nastrój wszystkich obecnych wprowadziła pani dyrektor, która witając naszego gościa podkreśliła, że to spotkanie stanowi dla uczniów przede wszystkim kolejną cenną okazję do bliższego poznania ciekawych i ponad przeciętnych ludzi. Następnie zaproszony poeta w kilku zdaniach przybliżył zgromadzonym swój życiorys, a następnie przedstawił im swoją twórczość recytując napisane przez siebie wiersze, głównie o tematyce jesiennej: "Patrzeć w okno”, Jesienne myśli moje”. Chętni uczniowie również włączyli się w recytację. Uczeń klasy VII recytował wiersz "Kasztany”. Brak interpunkcji w wierszu, charakterystyczny dla poezji pana Zdzisława, pozwolił mu wyczarować swoisty klimat i oddać piękno jesiennego pejzażu. Poeta zdradził również zgromadzonym, że jego wiersze powstają najczęściej pod wpływem chwili wystarczy odpowiedni impuls chwila i wiersz jest gotowy. Często nawiązywał do miejsca, w których utwory powstawały, np. w Ustroniu- powstał wiersz o pięknie szczytu Czantoria. Owocem wycieczki do Wilna był refleksyjny wiersz- "Do Matki Ostrobramskiej”. W jego twórczości znajdziemy osobiste spostrzeżenia, poetyckie opisy przyrody, przemyślenia. Jego utwory niosą ponadczasowe prawdę życiową.

    W czasie spotkania poeta zachęcał uczniów do obcowania z książką, do zorganizowania warsztatów dla uczniów zainteresowanych poezją. Po zakończeniu prelekcji pan Zdzisław Zembrzycki chętnie udzielał odpowiedzi na wszelkie zadawane mu przez zaintrygowaną publiczność pytania.

    Na koniec spotkania, aby podziękować zaproszonemu poecie za mile spędzony czas, uczniowie wręczyli podziękowanie, a pani bibliotekarka w imieniu własnym i pracowników szkoły serdecznie podziękowała za przybycie i życzyła dalszych sukcesów twórczych i realizacji marzeń.

    Natomiast na zakończenie tej wyjątkowej lekcji poeta podarował szkolnej bibliotece swoją książkę "Wplecione w końską grzywę” wraz z dedykacją.

    J. Jasińska 

  • Profilaktyka i wychowanie

    Profilaktyka i wychowanie

    W dniu 30 września uczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w spotkaniu z funkcjonariuszami KPP Policji w Ciechanowie. Na zaproszenie pedagog Sylwii Ulatowskiej przybyli mł. asp. Małgorzata Listkowska oraz Kamila Nosarzewska z Zespołu ds. Nieletnich oraz dzielnicowy Gminy Sońsk asp. Michał Gnas. Tematem spotkania było „Bezpieczeństwo w sieci oraz odpowiedzialność karna nieletnich”. Mł. asp. Małgorzata Listkowska szczegółowo omówiła uczniom jakiego rodzaju karom podlegają nieletni oraz za co mogą zostać ukarani. Szczegółowo omówiła przykłady demoralizacji wśród dzieci i młodzieży. Wszystkie przypadki poparła konkretnymi przykładami. Zaprezentowała uczniom, jakiego typu wykroczenia i przestępstwa popełniają młodzi ludzie w sieci posługując się filmami edukacyjnymi. Miejmy nadzieję, że informacje, jakie powzięli uczniowie zaprocentują w przyszłości.

    Sylwia Ulatowska

  • Notatka służbowa z otwarcia ofert cenowych na dostawę oleju opałowego

    Notatka służbowa z otwarcia ofert cenowych na dostawę oleju opałowego

    Notatka służbowa z otwarcia ofert cenowych na dostawę oleju opałowego do Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.

    Otawrcie_oferty-_olej_opalowy.pdf​​​​​​​

  • Notatka służbowa z otwarcia ofert cenowych na "EKOGROSZEK"

    Notatka służbowa z otwarcia ofert cenowych na "EKOGROSZEK"

    Notatka służbowa z otwarcia ofert cenowych na dostawę paliwa opałowego typu "EKOGROSZEK"do Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.

    Otwarcie_oferty-_Eko-_groszek.pdf​​​​​​​

  • Akcja drogowa "Jabłko czy cytryna"

    Akcja drogowa "Jabłko czy cytryna"

     W dniu 29 września klasy trzecie wraz z wychowawcami Paniami: Ewą Matusiak i Agnieszką Fabisiak oraz z pedagogiem szkolnym Sylwią Ulatowską i nauczycielem wspomagającym Małgorzatą Wierzchowską uczestniczyli w akcji profilaktycznej związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym pod nazwą „Jabłko czy cytryna”. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ciechanowie mł. asp Magdalena Zarembska oraz mł. asp Przemysław Oleksiak zatrzymywali do kontroli pojazdy. Kierowca, który nie zastosował się do przepisów otrzymywał zamiast mandatu cytrynę wykonaną z papieru, a kierowca jadący prawidłowo w nagrodę  dostawał papierowe jabłko. Gdyby nie było zagrożenia związanego z COVID 19 kierowcy łamiący przepisy ruchu drogowego zamiast mandatu musieliby na oczach uczniów zjeść cytrynę. Radość w oczach dzieci – bezcenna.

    pedagog 

    Sylwia Ulatowska

    Nowa galeria Akcja drogowa "Jabłko, cytryna" została dodana do albumu fotograficznego

  • "Moja przygoda w muzeum"- rozstrzygnięcie konkursu

    "Moja przygoda w muzeum"- rozstrzygnięcie konkursu

    Moja Przygoda w Muzeum” to międzynarodowy projekt realizowany od ponad 40 lat, w który włączają się instytucje kulturalne i oświatowe na całym świecie (m. in. muzea, galerie, szkoły, domy kultury, placówki integracyjne). Przeprowadzają one etapy regionalne i przysyłają na finał do Muzeum Okręgowego w Toruniu wyselekcjonowane prace plastyczne. Celem projektu jest rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej uczniów oraz stymulowanie ich rozwoju intelektualnego i emocjonalnego poprzez różnorodne formy działań twórczych, kształtowanie u młodych odbiorców postawy aktywnego odbioru dzieł sztuki. Istotne jest także pogłębienie wiedzy dzieci i młodzieży o zbiorach muzealnych różnego typu.

    25 września 2021r. w Muzeum w Gołotczyźnie odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dzieciom biorącym udział w regionalnej edycji konkursu plastycznego „Moja przygoda w muzeum” organizowanej przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie. Z naszej szkoły II miejsce zajęła Nicola Cejmerowska, uczennica klasy III b, która swoją pracę wykonała pod okiem wychowawczyni pani Pauliny Muchowskiej. Tworzenie prac poprzedziła lekcja biblioteczna dotycząca muzeum przeprowadzona przez panią Monikę Iwańską oraz czytanie legend związanych z Zamkiem w Ciechanowie.

    Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w tym uroczystym dla Nikoli dniu, kiedy to otrzymała z rąk władz i działaczy muzealnych powiatu ciechanowskiego dyplom oraz nagrodę rzeczową za pracę plastyczną wykonaną w ramach powyższego konkursu. Odbyło się to podczas XII widowiska historyczno – plenerowego  Zajazdu Szlacheckiego w kompleksie parkowo – dworkowym w Gołotczyźnie, utrzymanego w klimacie sarmackim, któremu towarzyszyły pokazy sokolnickie, polowania z psami, popisy jeździeckie, wystawy wyrobów regionalnych,  pokazy dawnych rzemiosł ( kaletnictwa, kowalstwa, wikliniarstwa ) oraz występ Zespołu Tańców Historycznych Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu z prezentacją tańców szlacheckich w strojach  z epoki. Nikola namalowała Zamek Królewski w Ciechanowie wraz z otaczającą go rzeką i pobliskimi terenami łąkowymi oraz umieściła na nim elementy z regionalnych podań i legend, dotyczących tegoż zamku. Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się w niezmiernie milej, przyjaznej i życzliwej atmosferze. Nagrodzeni uczestnicy usłyszeli wiele miłych słów oraz gratulacji od organizatorów i jury konkursu. Życzymy dalszych sukcesów Nikoli, chęci rozwijania swojego talentu oraz kolejnych zwycięstw w następnych konkursach.

     

    Agnieszka Fabisiak

  • Lekcja wychowania komunikacyjnego w klasach I- III

    Lekcja wychowania komunikacyjnego w klasach I- III

    W dniu 27 września uczniowie klas I -III uczestniczyli w lekcji wychowania komunikacyjnego, która została przeprowadzona przez pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie. Uczniowie poznali i utrwalili sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze oraz korzystania z przejść dla pieszych. Mieli możliwość wcielenia się w rolę policjanta i poznać na czym polega ręczne kierowanie ruchem. Na zadawane przez prowadzącą pytania odpowiadali wzorowo. Za aktywny udział w lekcji i w celu zwiększenia swojego bezpieczeństwa wszyscy uczniowie otrzymali zestaw odblasków.

     

    pedagog

    Sylwia Ulatowska

     

    Nowa galeria Lekcja wychowania komunikacyjnego w klasach I- III została dodana do albumu fotograficznego

  •  Akcja Sprzątanie świata - Polska 2021

     Akcja Sprzątanie świata - Polska 2021

    "Myślę, więc nie śmiecę!"

    W dniu 20 września 2021 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Gąsocinie wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami wzięli udział w sprzątaniu bliższej i dalszej okolicy szkoły, przyłączając się w ten sposób do akcji Sprzątania Świata. Po krótkim apelu uczniowie dobrze przygotowani tzn. zaopatrzeni w worki, rękawice, odpowiedni strój i pozytywnie zmotywowani szczytnym celem akcji pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę!” ruszyli spod szkoły około godziny 10.00 (uczniowie klas I-III) i około 12.00 (uczniowie klas IV-VIII).

    Celem akcji było rozbudzenie chęci do podejmowania działań, dzięki którym zadbamy na nasze najbliższe otoczenie w którym żyjemy i w którym lubimy odpoczywać oraz aby ulżyć środowisku naturalnemu i zachęcić innych do nieśmiecenia w naturze. W tym roku szkolnym sprzątaliśmy teren przy budynku szkolnym przy ulicy Szkolnej, teren osiedla oraz teren wokół Szkoły przy ul. Błotnej, ul.3 Maja, ul. Polnej, ul. Strażackiej i Ciechanowskiej, Kolejowej i Dworcowej oraz idąc drogą w kierunku cmentarza i na Janówek. Łącznie zebraliśmy 25 worków śmieci.

     

    Szkolny koordynator:

     Monika Sikora

     

    Nowa galeria Sprzątanie świata - "Myślę, więc nie śmiecę" została dodana do albumu fotograficznego

  • Zaproszenie do składania ofert na Ekogroszek

    Zaproszenie do składania ofert na Ekogroszek

    Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie zaprasza do składania ofert cenowych na sukcesywną dostawę paliwa opałowego typu Eko-groszek (CPV 09111000-0) o wartości, do której nie stosuje sie przepisów Ustawy  Prawo Zamówień Publicznych zgodnie z art. 2 ust. 1 pkt. 1 Ustawy.

    Szczegóły w załączniku:Zaproszenie_do_skladania_ofert_wegiel.pdf​​​​​​​

  • Zaproszenie do składania ofert na olej opałowy

    Zaproszenie do składania ofert na olej opałowy

    Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gąsocinie zaprasza do składania ofert cenowych na sukcesywną dostawę oleju opałowego lekkiego(CPV-09211810-2)  o wartości, do której nie stosuje sie przepisów Ustawy  Prawo Zamówień Publicznych zgodnie z art. 2 ust. 1 pkt. 1 Ustawy.

    Szczegóły w załączniku: Zaproszenie_do_skladania_ofert_olej.pdf​​​​​​​



  • Zawody strzeleckie

    Zawody strzeleckie

    W dniu 17.09.2021r w Szkole Podstawowej w Gąsocinie odbył się turniej strzelecki.  Prawo startu w turnieju mieli uczniowie klas VII i VIII w kategorii dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 12 dziewcząt i 18 chłopców. Każdy z uczestników miał do oddania dwa strzały próbne oraz 10 strzałów: 5 w pozycji leżącej i 5 w pozycji stojącej. O kolejności miejsc decydowała punktacja ze wszystkich oddanych strzałów.

    Wyniki końcowe:

    Kategoria dziewcząt:

    1miejsce – Wiktoria Rzepkowska; VIIIb

    2 miejsce - Karolina Metera; VIIIb

    3 miejsce- Magdalena Siekierska; VIIa

    Kategoria chłopców:

    1 miejsce - Igor Kamiński; VIIIa

    2 miejsce – Antoni Tupacz; VIIa

    3 miejsce – Dawid Rzepkowski; VIIb

    Najlepsi wezmą udział w  turnieju Gminnym, w którym będą reprezentowały naszą szkołę.

    Gratulujemy!

    A. Kwasiborski

  • Uwaga!!! Obiady październik - klasy I - III

    Uwaga!!! Obiady październik - klasy I - III

    Wpłaty gotówkowe za obiady klas I-III za miesiąc październik 2021r. w kwocie 66,50 zł 
    (19dni x 3,50zł = 66,50zł) przyjmowane będą w dniach:  

    • 21.09.2021r. wtorek w godz. 7:30-9:00
    • 22.09.2021r. środa w godz. 11:30-13:40

    w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul.  Szkolnej 1 u pani Emilii Zakrzewskiej w sali nr 14 (Sekretariat)

    Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty. Po dniu 22.09.2021r. wpłaty nie będą przyjmowane!

    Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Gminnego Przedszkola w Gąsocinie (dla klas I-III)

    Bank Spółdzielczy w Raciążu 81 8218 0003 2001 0000 1225 0001

    Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności

    (np.: Jan Kowalski kl. II c, za obiady w październiku 2021r.)

    Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 27.09.2021r. na rachunku bankowym Gminnego Przedszkola w Gąsocinie.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Gąsocinie
    ul. Błotna 12, 06-440 Gąsocin (klasy IV- VIII)
    ul. Szkolna 1, 06-440 Gąsocin (klasy I - III, Oddziały przedszkolne)
  • (+48)23 6714342- Sekretariat ul. Błotna 12
    (+48)23 6714469- Intendent Szkoły

Galeria zdjęć