W dniu 27 lutego 2022r. w Sońsku odbył się I Gminny Konkurs Kulinarny. Do konkursu zgłosiło się 12 uczestników, w tym uczennica klasy VIIa, naszej szkoły- Alksandra Kamińska. Podczas zabawy ostatkowej jury dokonało oceny dań. Dania uczestników podczas degustacji nie były podpisane! Jury doceniło smak potrawy Oli i została uhonorowana I miejscem. Serdecznie gratulujemy sukcesu i kibicujemy w tworzeniu i poszukowaniu nowych smaków.
E. Żebrowska
OGŁOSZENIE
W odpowiedzi na apel Polskiego Czerwonego Krzyża ,,NA POMOC UKRAINIE”, w związku z tragicznymi wydarzeniami mającymi miejsce w tym państwie, chcielibyśmy ogłosić na terenie Szkoły Podstawowej w Gąsocinie zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla ofiar wojny na Ukrainie: artykułów higienicznych i środków czystości ( pieluchy dla dzieci, papier toaletowy, ręczniki papierowe, proszki i płyny do prania, pasty i szczoteczki do zębów, płyny do naczyń, środki do dezynfekcji, chusteczki higieniczne, mydła, mydła w płynie, środki czyszczące, podpaski, szampony, rękawiczki lateksowe itp. ).
Przyniesione rzeczy prosimy gromadzić, wspólnie z wychowawcami, w swoich salach lekcyjnych do czwartku 03. 03. 2022 r. Uprzejmie prosimy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły o przyłączenie się do powyższej zbiórki, która będzie prowadzona cyklicznie co dwa tygodnie.
Dziękujemy !
Polski Czerwony Krzyż prowadzi również zbiórkę finansową na rzecz pomocy Ukrainie. Wpłaty można kierować na konto: 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem ,,Ukraina”
Członkowie Szkolnego Koła PCK z opiekunami.
Dnia 22 lutego 2022 roku uczniowie klasy drugiej wzięli udział w realizacji programu "Chroń się przed kleszczami wszystkimi sposobami". W ramach programu uczniowie zapoznali się z zasadami profilaktyki chorób odkleszczowych, zdobyli wiedzę na temat miejsc występowania kleszczy i zagrożeń związanych z ugryzieniem przez te pajęczaki, poznali sposoby przenoszenia się kleszczy na zwierzęta i ludzi oraz zaznajomili się ze sposobami zapobiegania i ochrony przed przenoszonymi przez nie chorobami. Podczas realizacji programu wykorzystano filmy edukacyjne, prezentację multimedialną, karty pracy i krzyżówkę. Każde dziecko otrzymało list dla rodziców informujący o celach i tematyce programu.
Bożena Rutkowska
Wpłaty gotówkowe za obiady klas I-III za miesiąc marzec 2022r. w kwocie 80,50zł (23dni x 3,50zł = 80,50zł) przyjmowane będą w dniach:
w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Szkolnej 1 u pani Emilii Zakrzewskiej w sali nr 14 (Sekretariat)
Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Gminnego Przedszkola w Gąsocinie (dla klas I-III)
Bank Spółdzielczy w Raciążu 81 8218 0003 2001 0000 1225 0001
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności
(np.: Jan Kowalski kl. II c, za obiady w marcu 2022r.)
Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 24.02.2022r. na rachunku bankowym
Gminnego Przedszkola w Gąsocinie.
Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod nr tel. 23 671 44 69
Wpłaty gotówkowe za obiady klas IV-VIII za miesiąc marzec 2022r. w kwocie 80,50zł (23dni x 3,50zł = 80,50zł) przyjmowane będą w dniach:
w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12 u pani Emilii Zakrzewskiej w świetlicy szkolnej.
Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty. Po dniu 24.02.2022r. wpłaty nie będą przyjmowane!
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Szkoły Podstawowej w Gąsocinie (klasy IV-VIII)
Bank Spółdzielczy w Raciążu 71 8218 0003 2001 0000 0954 0001
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności
(np.: Jan Kowalski kl. VI c, za obiady w marcu 2022r.)
Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 24.02.2022r. na rachunku bankowym
Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.
Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod nr tel. 23 671 44 69
Zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej, która zawiera krótkie podsumowanie wydarzeń, akcji i działań, które miały miejsce w naszej szkole w I półroczu roku szkolnego 2021-2022.
Wnioski do pobrania u wicedyrektora Szkoły przy ul. Szkolnej 1 oraz ze strony internetowej Szkoły Podstawowej w Gąsocinie
Składanie wniosków od 14.02.2022 do 04.03 2022r. w pokoju nr 14 ul Szkolna 1.
Wniosek_o_przyjecie_do_klasy_I.pdf
Zarzadzenie-_rekrutacja_2022-2023.pdf
Dyrektor Szkoły
Beata Żukowska
14.02.2022 r.
kl. IV B - godz. 17:00 - sala nr 8 (ul. Błotna 12)
15.02.2022 r.
kl. IV A- godz. 17:00 – sala nr 4 (ul. Błotna 12)
kl. I - godz. 17:00 - sala nr 1 (ul. Szkolna 1)
16.02.2022 r.
kl. II – godz. 17:00 - sala nr 5 (ul. Szkolna 1)
kl. III A- godz. 17:00 - sala nr 4 (ul. Szkolna 1)
17.02.2022r.
kl. III B- godz. 17:00 - sala nr 6 (ul. Szkolna 1)
Dyrektor Szkoły
Beata Żukowska
Zebrania z rodzicami uczniów klas V- VIII odbędą się w formie on- line za pomocą platformy TEAMS!
14.02.2022 r.
kl. VII A- godz. 17:00
15.02.2022r.
kl. VIII A- godz. 16:00
16.02.2022 r.
kl. V – godz. 17:00
kl. VIII B- godz. 17:00
17.02.2022 r.
kl. VII B- godz. 17:00
kl. VI- godz. 17:00
Dyrektor Szkoły
Beata Żukowska
Wpłaty gotówkowe za obiady klas IVa i IVb za miesiąc luty 2022r. w kwocie 38,50zł.
(11dni x 3,50zł = 38,50zł) przyjmowane będą w dniach:
w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12 u pani Emilii Zakrzewskiej w świetlicy szkolnej.
Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty.
Po dniu 09.02.2022r. wpłaty nie będą przyjmowane!
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Szkoły Podstawowej w Gąsocinie
(klasy IVa - IVb)
Bank Spółdzielczy w Raciążu 71 8218 0003 2001 0000 0954 0001
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności
(np.: Jan Kowalski kl. IVa, za obiady w lutym 2022r.)
Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 10.02.2022r. na rachunku bankowym Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.
Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod nr tel. 23 671 44 69
Wpłaty gotówkowe za obiady klas I-III za miesiąc luty 2022r. w kwocie 38,50zł (11dni x 3,50zł = 38,50zł) przyjmowane będą w dniach:
w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12 u pani Emilii Zakrzewskiej w świetlicy szkolnej. Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Gminnego Przedszkola w Gąsocinie (dla klas I-III)
Bank Spółdzielczy w Raciążu 81 8218 0003 2001 0000 1225 0001
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności
(np.: Jan Kowalski kl. II c, za obiady w lutym 2022r.)
Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 10.02.2022r. na rachunku bankowym Gminnego Przedszkola w Gąsocinie.
Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod nr tel. 23 671 44 69
Okres ferii to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas odpoczynku i zabaw na śniegu i lodzie, o ile pozwalają na to warunki atmosferyczne. Aby jednak przebiegały one szczęśliwie i bezpiecznie, należy pamiętać o podstawowych zasadach obowiązujących podczas spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania. Zabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach oraz inne szaleństwa na śniegu mogą sprawić wiele radości i wzmocnić naszą kondycję fizyczną ale bywają również zagrożeniem jeżeli nie przestrzegamy obowiązujących zasad!
Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zamieszczonym w linku. Dzięki niemu odświeżycie swoją pamięć o tych zasadach.
Bezpieczne_ferie_2022.pdf
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie informuje, że w dniu 21.01.2022 r. otrzymał informację o dodatnim wyniku badania w kierunku SARS-CoV-2 ucznia Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.
W związku z powyższym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie uprzejmie prosi, by uczniowie klasy 4b którzy uczestniczyli w zajęciach w dniu 14 stycznia 2022 r., pozostali w domach i poddali się obowiązkowej kwarantannie.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z inforamcją zamieszczoną w załączniku. RODZICE_UCZNIOW_KL._IVB.pdf
Przypominamy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej w Gąsocinie, zwrotowi kosztów za niewykorzystane obiady podlegają tylko i wyłącznie zgłoszone przez rodzica lub opiekuna prawnego nieobecności. Zwrotu dokonuje się od czwartego dnia nieobecności ucznia licząc od dnia zgłoszenia. Powstała nadpłata może być zaliczona na poczet opłaty na następny miesiąc lub na podstawie pisemnego wniosku rodzica lub opiekuna prawnego zwrócona w formie przelewu na rachunek bankowy.
W związku z sytuacją epidemiczną wyjątek od tej reguły stanowi okres nauki zdalnej lub objęcie ucznia kwarantanną, wtedy to zwrot kosztów za niewykorzystane obiady można uzyskać od pierwszego dnia nieobecności jednak o fakcie nałożenia na ucznia kwarantanny należy poinformować intendenta do godz. 8:00 rano.
Wszystkie nieobecności należy zgłaszać do intendenta szkolnego pod nr tel. 23 671 44 69
lub osobiście w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12
intendent
Emilia Zakrzewska
Wszystkie osoby chętne prosimy o zapoznaie się z inforamcjami zawartymi na plakacie.
Inforamcje i zapisy: Magdalena Kumińska 504 064 302
Sz. P. Rodzice/opiekunowie prawni uczniów Szkoły Podstawowej w Gąsocinie
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie informuje, że w dniu 16.01.2022 r. otrzymał informację o dodatnim wyniku badania w kierunku SARS-CoV-2 nauczyciela Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.
W związku z powyższym Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie uprzejmie prosi, by uczniowie klas: VI, VII a, VII b, VIII a i VIII b, którzy uczestniczyli w zajęciach w dniach 10-12 stycznia 2022 r., pozostali w domach i poddali się obowiązkowej kwarantannie. Okres obowiązkowej kwarantanny potrwa 10 dni licząc od dnia następującego po ostatnim dniu styczności z zakażonymi tj.:
- do dnia 20 stycznia w przypadku, gdy uczeń był w szkole 10 stycznia (klasa VIII a),
- do dnia 21 stycznia w przypadku, gdy uczeń był w szkole 11 stycznia (klasy: VI, VII a, VII b, VIII b),
- do dnia 22 stycznia w przypadku, gdy uczeń był w szkole 12 stycznia (klasy: VI, VII a, VII b, VIII b).
Prosimy o dokładne zapoznanie się z wytycznymi zawartymi w załączniku poniżej:
SP_Gasocin_16.01.2022-_informacja_SANEPID.pdf
Szanowni Państwo!
Zapraszamy Nauczycieli i Rodziców Uczniów do udziału w sondażu diagnostycznym, którego celem jest rozpoznanie czynników sprzyjających i ograniczających pozytywne nastawienie uczniów do szkoły, w której się uczą w obecnym miejscu i czasie.
Doświadczenia Państwa Uczniów, Nauczycieli i Rodziców będą wspólną inspiracją do budowania modelu partnerstwa na rzecz wysokiej jakości edukacji. Państwa i naszym wspólnym dążeniem jest, aby szkoła kojarzyła się młodym osobom oraz osobom zaangażowanym w ich edukację z miejscem przyjaznym, sprzyjającym pozytywnym zmianom bez względu na warunki, w jakich odbywa się nauka. Z wyrazami szacunku.
Iwona Durczewska
Prosimy o wypełnienie w dniach 14-21.01.2022r.
Nauczyciele uczący w klasach V-VIII szkoły podstawowej-
Rodzice/opiekunowie uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej-
Wpłaty gotówkowe za obiady klas I-III za miesiąc styczeń 2022r. w kwocie 52,50zł (15dni x 3,50zł = 52,50zł) przyjmowane będą w dniach:
w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Szkolnej 1 u pani Emilii Zakrzewskiej w sali nr 14 (Sekretariat). Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Gminnego Przedszkola w Gąsocinie (dla klas I-III)
Bank Spółdzielczy w Raciążu 81 8218 0003 2001 0000 1225 0001
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności
(np.: Jan Kowalski kl. II c, za obiady w styczniu 2022r.)
Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 10.01.2022r. na rachunku bankowym Gminnego Przedszkola w Gąsocinie.
Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod nr tel. 23 671 44 69
Wpłaty gotówkowe za obiady klas IV-VIII za miesiąc styczeń 2022r. w kwocie 52,50zł.
(15dni x 3,50zł = 52,50zł) przyjmowane będą w dniach:
w budynku Szkoły Podstawowej w Gąsocinie przy ul. Błotnej 12 u pani Emilii Zakrzewskiej w świetlicy szkolnej.
Prosimy o przygotowanie odpowiedniej kwoty.
Po dniu 11.01.2022r. wpłaty nie będą przyjmowane!
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem na rachunek bankowy Szkoły Podstawowej w Gąsocinie (klasy IV-VIII)
Bank Spółdzielczy w Raciążu 71 8218 0003 2001 0000 0954 0001
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa, nazwa należności
(np.: Jan Kowalski kl. VI c, za obiady w styczniu 2022r.)
Płatności przelewem muszą zostać zaksięgowane do 10.01.2022r. na rachunku bankowym Szkoły Podstawowej w Gąsocinie.
Wszystkie informacje dotyczące płatności dostępne u intendenta w budynku przy ul. Błotnej 12 lub pod nr tel. 23 671 44 69