UCZNIAK NA SZKOLNYCH ŚMIECIACH

Redakcja naszej gazety "Na szkolnych śmieciach" funkcjonuje od 11 lat. Jej członkami są uczniowie, którzy interesują się dziennikarstwem. Obecnie opiekunami kwartalnika są: pani Grażyna Polasińska, pani Bogusława Majewska oraz pani Katarzyna Korzeniewska. Autorzy tekstów, które są zamieszczane w szkolnej gazecie, dbają o ich autentyczność. Każdy artykuł tworzony przez nich jest ich własnym pomysłem, dzięki czemu nabywają zdolności pisarskie, co powoduje, że uzyskują większą ilość punktów na egzaminie gimnazjalnym z części humanistycznej. W szkolnym kwartalniku oprócz artykułów, opisujących wydarzenia naszego gimnazjum, znajdują się również różnego rodzaju "kąciki zainteresowań" np.: kącik kulinarny, żartowniś itp, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Organizowane są także liczne konursy, które cieszą się dużą popularnością. Od nie dawna dodatkiem do gazety są kupony, zwalniające uczniów  niezapowiedzianych kartkówek lub odpowiedzi ustnych. Mamy nadzieję, że gazetka "Na szkolnych śmieciach" przetrwa kolejne 11 lat, a uczniowie w dalszym ciągu będą po nią chętnie sięgać.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem gazetki : Na_szkolnych_smieciach_2018.pdf

Najnowszy numer naszej gazety: Na_szkolnych_smieciach(1).pdf

• (+48)23 6714342- Sekretariat (klasy IV- VIII)
    (+48)23 6714101- Sekretariat (klasy I- III)