NASZA MISJA

Jesteśmy wiejską szkołą. Charakterystyczną cechą naszego środowiska jest duże zróżnicowanie kulturowe. Nasze zadania to:

• dbałość o kulturę języka,
  • uczenie tolerancji, otwartości i wrażliwości na problemy innych,
  • podejmowanie działań profilaktycznych.

Wypracowujemy własną strategię pod hasłem: „Zdrowiej i świadomiej żyć”

SYLWETKA ABSOLWENTA:

Poprzez działania dydaktyczno- wychowawcze i profilaktyczne staramy się aby nasz absolwent był człowiekiem kulturalnym, znającym zasady dobrego zachowania, tolerancyjnym, uczciwym, wrażliwym na problemy innych, odpowiedzialnym, pracowitym, świadomym zdrowego stylu życia i szanującym wartości uniwersalne. Człowiekiem, który otrzymał podstawy do sprostania wyzwaniom cywilizacji.